Arkadaşlar yardım lütfennnnnn

aysem60

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2013
144
10
34
kızlar adetime bugün 8 gün var dün ve bugün çok hafif lekelenmem oldu ne bilim kan gibi pıhtı gibi 6 aydır korunmuyoruda sizce ne olabilir bu

kızlar adetime bugün 8 gün var dün ve bugün çok hafif lekelenmem oldu ne bilim kan gibi pıhtı gibi 6 aydır korunmuyoruda sizce ne olabilir bu

Gebelikten kaynaklanan lekelenme genelde adet zamaninda geliyo ama forumlarda okuduklarima gore bole erkende lekelenmesi olan var idrarda belki sonuc cikmaz ama birkac gun daha bekle.ve kanda bi baktir istersen ben 24 gunde bir adet oluyorum ama 23. gun idrar testinde cift cizgi cikti ama kan daha net sonuc veriyor insallah sonuc guzel olur hayirlisiyla

inş olur yaaa burda okudum 9 gün kala 1 hafta kala lekelenme yaşayanları 6 aydır bekliyoruz he hüsran inş. bu kez olur

inş olur yaaa burda okudum 9 gün kala 1 hafta kala lekelenme yaşayanları 6 aydır bekliyoruz he hüsran inş. bu kez olur

İnsallah olur icini ferah tut dua et hayirlisiysa olur bak bende yeni ogrendim bir hafta kadar oluyo bak gor o haberi sendende duycaz hamilelerin duasi kabil olurmus dualarim seninle arkadasim

Allah razı olsun kardeşim eşimde bende bu ayı dualarla geçirdik o kadar istiyoruzki rabbim nasip eder inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…