arkadaşlar yardım LÜTFENNN

sirinatay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2009
6
0
39
arkadaşlar 1 yıllık evliyim en son adetim 17 şubattı ve hala olamadım normalde martın 18inde olmam gerekirdi 1 hafta önce eczaneden idrar testi aldım fakat negatif çıktı çok üzüldüm sizce yanlış çıkma ihtimali varmı?kan testi yaptırmak istiyorum ama yine negatif çıkacağından korkuyorum sizce hamile olabilirmiyim şimdiden teşekkürler

canım idrar testinde hemen belli olmayabiliyor... geç döllenme olmuş olabilir kan testi yaptırırsan kesin sonucu alırsın... zaten normal şartlarda hamile değilsen bile doktora gitmen gerekiyor... adetin 20 gün gecikmiş bunun sebebi araştırılmalı canım ... şuanda yapacağın bi idrar tahlilinin normalde sonuç vermesi lazım çünki 20 gün geçmiş 3 saat tuvalete çıkma ve beklemiş olan idrarlayap tahlilini umarım hamilesindir.....

canım ben adetimden 20 gün sonra idrar testi yatım negatifti ama hamileyim bence bir doktora git ve kan testi yaptır çünkü bu kadar gecikmenin bir nedeni olmak zorunda hamile olmasan bile kontrol edilmesi lazım ama inşallah hamilesindir canım

başlığı acan arkadaş ortadan kaybolmuş bizi durumundan haberdar ettttttttt

arkadaşlar kusura bakmayın yazamadım sanki bütün aksilikler beni buluyo eşim rahatsızlandı onunla ilgileniyorum bugün bir idrar testi daha yaptım sonuç yine negatif yarın akşam üstü doktorla randevum var bakalım neymiş ortaya çıkar ama inanın hamile kalmış olmayı çok isyiyorum inşallah idrar testleri yanlış çıkmıştır

arkdaşlar malesef hamile değilim ve adet gecikmemin neden olduğunu bulamadılar yarın kan testi ve idrar testi yaptırıcam bakalım nedenmiş umutlarım başka bahara kaldı(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…