Arkadaşlar yardım lütfen!!

afb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2007
46
0
Merhaba kızlar.Bir aylık hamileyim yeni öğrendim.Yarın tatile gidiyoruz.Acaba denize girmemde bi sakınca olur mu?Bebek yeni tutunmaya çalışıyo ya.Bilgilendirirseniz sevinirim.

Merhaba kızlar.Bir aylık hamileyim yeni öğrendim.Yarın tatile gidiyoruz.Acaba denize girmemde bi sakınca olur mu?Bebek yeni tutunmaya çalışıyo ya.Bilgilendirirseniz sevinirim.

slm bir kere tatile çıkmadan önce mutlaka doktoruna danış, mesela bana yasakladı yolculuğu... denize girmene gelince de, doktorum bana girebilrisin dedi, ama denize girdiğin yerin temiz olması gerekir dedi, ben bir kaç kez girdim, ama baktım sadece dikliyorum , yüzemiyorum korkumdan, girmeyi bıraktım, zaten deniz kokusu da öldürüyor beni...

denize girersen hareketlerini sınırlı tut derim ben sana,,, ama daha çok küçük, kendini sakın yorma, üzülürsün sonra..

Ben tatile gittiğimde bebeğim henüz 2 haftalıktı. 15 saatlik yol gittik...
Doktorumun izni ile gittim. Denize girebileceğimi ama ıslak bikini ile kalmamamı ve fazla güneşlenmememi söyledi. Bende söylediklerine dikkat ettim. Bence doktoruna sormalısın.
Herkesin bünyesi ve gebeliği yaşayışı farklı... Bize göre hareket etmen saçma olur.
Doktoruna danış arkadaşım...

Teşekkür ederim arkadaşlar.Hamile olduğumu dün öğrendim.Gideceğim hastanede randevulu çalışıyor.Bugün almadılar.Daha önceden rezervasyon yaptırdığımız için yarında gitmemiz gerekiyor.Herşey üst üste geldi.sizin önerilerinizi dinleyeceğim.Tekrar teşekkür ederim.

Canım ya bişi sorcam sana kafama takıldıda 2 haftalık hamile olduğunu yazmışsınya tatile giderken yani sen hemen hamile olduğunu nasıl anladın ayy soruyuda soramadım doğru dürüst kafam karıştı hani şimdi son adet tarihi baz alınıyoya hamilelikte e bırdahaki adet tarihine kadar hamile olduğumuzu öğrenemiyoruzya sen nasıl erkenden öğrendin hamile olduğunu onu merak ettim ya umarım sen benım demek istediğimi anlamışsındır.Ben adet tarihimi dörtgözle bekliyorumda inşallah olmam 6 gün var adetime daha erken nasıl hamiş olduğumu öğrenebilirim diye düşünüp duruyorum meraktan çatlıtacam.:sm_confused:fisfisfisa.s.

Canım benim adetim gecikti 4 gün... Doktora gittim ve bebek çok küçük, 2 haftalık dedi...Ama adet tarihime göre daha büyük olması gerekiyor. Ama yumurta geç çatlamış gibi bişey söylediler. Tam olarak da anlayamadım aslında ne demek istediklerini...
Allah gönlüne göre versin arkadaşım...Umarım bebişin seninledir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…