Arkadaşlar yardim edin

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
öncelikle hepinize mrh.kizim biberon ve emzik almiyo,işe başladim normalde kizim 1,5 2 saatde bir emer iş dolayisiyla bu ara biraz daha uzuyo,bende sütümü sağip eve birakiyorum ve kizim bir türlü almiyo ne yapacağimi şaşirtim nasil alişkirabilirim bilmiyorum emzikte almiyo wee damakli emziğini aldim ve bir türlü tutmuyo ağzina verdiğimde hemen kusuyo buna aliştirmanin bir yolu varmi acaba cevaplarinizi bekliyorum.

• Konu Sahibi EU3
simayhancım bende epey uğraştım kızımı emziğe alıştırmak için...verdiğimde hep kusucak gibi oluyor çıkarıyordu.ucuna recel, pekmez, bal sürüp vediğimde oldu ama hiç birinde almadı.tam pes ettiğim bi anda beni emerken, göğsümü çıkarıp arkasınan emziği verdim aldı ve birdaha da hiç bırakmadı :))) belki sende de bi işe yarar bu takdik..

• Konu Sahibi EU3
sağol canım bunu denicem umarım tutar benim tatlı fındığım

• Konu Sahibi EU3
benimkide okadar ugraslarıma ragmen emzik tutmadı ne denedıysem olmadı bende pes ettim artık

• Konu Sahibi EU3
canım benim kızda alışmadı bi türlü alıştıramadım bende pes ettim ilk zamanlar sütümü sağıp verdim kızım zayıf doğdu ve hastaneden çıkınca 2 200 kiloya düştü ozaman dr emince enerji kaybediyor dedi ve sütü sağıp verdim o zaman biberon alıyordu şimdi itiyo zorlayınca kusuyor öğle şimdi sadece beni istiyor canım.keşke alışsalar ama olmuyo.inş sen alıştırabilirsin ben 5 tane farkl emzik almıştım.

• Konu Sahibi EU3
güldenizcim seninle hemşeriyiz,tokatın hangi ilçesindesin canım bende tokattayım erbaa ilçesinde oturuyorum

• Konu Sahibi EU3
canım benim kzıımda almıyo ben 3 saatten bi eve gidiyorum ne yapayım sanırım yavaş yavaş alışacak eve gittiğimde 2 sattte bi emziriyorum annem kaşıkla veriyo bazen ama çok az içiyo ilk önce emziği alıştırmaya çalısıyorum emziği bazen tutuyo onu tutunca biberonuda tutabiliyo.benimkinede çok meme ucu denedik chikonun fizyolojik kaucuk uclu memesi var birde onu dene istersen benimki onu almadı damaklı emzik alıyo emziğide damaklı belki ondan damaklı başlıkla alıyo.
valla ilk zamanlar o kadar üzülüyodumki alışamıycak aç kalacak diye amöa alısıyorlar canım doktorada sordum artık doyarsa 4 saat acıkmaz dedi bunu duyunca gözüm arkada kalmadı.yinede 3 satte emziriyoruım benim için zor oluyo ama napalım herşey onun için inan eve gitmek için taksiye biniyorum zor ama ben böyle çare bulabildim inş. araba alırım

• Konu Sahibi EU3
avent in yuvarlak uçlu emziği var anne memesi gibi yeni doğanlar için bide onu dene istersen küçük bebeklere damaklı önerilmiyor diye biliyorum

• Konu Sahibi EU3
erdemix sağol canım ben damaklı denemiştim ama bir türlü almadı verdiğim anda kusuyo hemen birda senin dediğini deneyeyim bakalım neyseki ev yakın 2 dk arası emziriyorum sık sık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…