Arkadaşlar yardım edin çok korkuyorum.

nurye3453

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2023
17
0
24
Arkadaşlar merhaba herkese. Ben erkek arkadaşımla 17-18 haziran tarihlerinde sürtünme yolu ile cinsel ilişki yaşadım ancak erkek arkadaşım hiç boşalmadı ancak zevk suyu durmadan vajinama değdi. 18 hazirandasaat 15-16 gibi ella hap içtim akşamda ilişkimiz devam etti. Sonraki hafta ise ben hasta oldum galiba griptim ateşim falan çıkmıştı. 11 temmuz gibi akıntım oldu. 12 temmuz gibi ara ara az bir şekilde kanamam oldu sonra 17 temmuzda bu durdu. Aynı zamanda adetlerim de düzensiz en son adetimi 5 nisanda olmuştum. Dün de mide bulantım başladı acaba hamilemiyim arkadaşlar.

Arkadaşlar merhaba herkese. Ben erkek arkadaşımla 17-18 haziran tarihlerinde sürtünme yolu ile cinsel ilişki yaşadım ancak erkek arkadaşım hiç boşalmadı ancak zevk suyu durmadan vajinama değdi. 18 hazirandasaat 15-16 gibi ella hap içtim akşamda ilişkimiz devam etti. Sonraki hafta ise ben hasta oldum galiba griptim ateşim falan çıkmıştı. 11 temmuz gibi akıntım oldu. 12 temmuz gibi ara ara az bir şekilde kanamam oldu sonra 17 temmuzda bu durdu. Dün de mide bulantım başladı acaba hamilemiyim arkadaşlar.
Değilsindir diye düşünüyorum ama ella içtikten sonra yaşanan ilişkilere fayda etmiyor bu birincisi. İkincisi de ilişkiden birkaç saat sonra ella içip hamile kalan birini tanıyorum yani yüzde 100 güvenilir değil o an yumurtlaman olmuşsa döllenme olabiliyor. Ama sürtünmr ile olduğunu zannetmiyorum. Baya zaman olmuş zaten test ver varsa mutlaka çıkar yoksa da rahatlamış olursun

Çok korkuyorum egzamam gene döküntülenmeye başladı. Ama eğer hamile olsaydım şu ana kadar bir belirti göstermesi lazımdı değil mi.

Arkadaşlar merhaba herkese. Ben erkek arkadaşımla 17-18 haziran tarihlerinde sürtünme yolu ile cinsel ilişki yaşadım ancak erkek arkadaşım hiç boşalmadı ancak zevk suyu durmadan vajinama değdi. 18 hazirandasaat 15-16 gibi ella hap içtim akşamda ilişkimiz devam etti. Sonraki hafta ise ben hasta oldum galiba griptim ateşim falan çıkmıştı. 11 temmuz gibi akıntım oldu. 12 temmuz gibi ara ara az bir şekilde kanamam oldu sonra 17 temmuzda bu durdu. Aynı zamanda adetlerim de düzensiz en son adetimi 5 nisanda olmuştum. Dün de mide bulantım başladı acaba hamilemiyim arkadaşlar.
Ay burdski konulara bi göz atmanızı tavsiye ediyorum kaç ay hatta kaç yıl korunmasız ilişki olduğu halde hamile kalmayanlar var size zevk suyu hamile kaldığınızı nasıl düşünebilirsiniz 😂 içtiğiniz ella hap adetinizde etkili olmuştur

Dünki mide bulantım beni korkuttu hiç böyle bir korkum yoktu. Arada karına ağrım falan oluyordu ama bulantım olmamıştı. İnanın çok korkuyorum.

Dünki mide bulantım beni korkuttu hiç böyle bir korkum yoktu. Arada karına ağrım falan oluyordu ama bulantım olmamıştı. İnanın çok korkuyorum.
Sıcaklar çarpmıştır ortalık hastalığı da var şuan kusmayla ilgili

Sizin gibi beyni uçkurunda insanlar yüzünden olan çocuklara oluyor.
Sevişmeyi biliyosan sonuçlarınıda düşün.

X