Arkadaşlar yardım eder misiniz?

had

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2009
200
0
Bende hamileyim kandaki değerim 216 doktorum düşük bir değer dedi.birde çok ağrım var düşük belirtisi olabilir mi?bugünü dört gözle bekledim.ne olur dua edin öyle bir şey olmasın.bir de eşimle kan uyuşmazlığımız var bu da düşüğe sebep olabilir mi?cevaplarsanız sevinirim.:CüvCüv:

Bende hamileyim kandaki değerim 216 doktorum düşük bir değer dedi.birde çok ağrım var düşük belirtisi olabilir mi?bugünü dört gözle bekledim.ne olur dua edin öyle bir şey olmasın.bir de eşimle kan uyuşmazlığımız var bu da düşüğe sebep olabilir mi?cevaplarsanız sevinirim.:CüvCüv:

tebriklera.s.:nazar: inşallah herşey yolunda gider de bebeğini kucağına alırsın sağlıkla...
adetin ne kadar geçti? ağrı konusunu bilemiyorum ama kan uyuşmazlığı düşüğe neden olmuyo diye biliyorum, ama hamileliğinde dr tedavisini uygulayacak...

canım, Tebrikler....
bence değerin hiçde düşük değil.
Rabbim, sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin...

tebrıkler canım..
kasık agrısı normal sey.ben kasık agrısı cok cektım suan 10.haftanın ıcındeyım yenı yenı azalmaya basladı.bebısın yer acıyor kendıne olması cok normal.doktorun zaten dusuk onleyıcı ılac verır sana her ıhtımale karsı canım...
hayırlısı olsunnn

cevaplarınız için çok teşekkürler içimi rahatlattınız.allahım isteyen herkese nasip etsin.

canım tebrik ederim inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.kan uyuşmazlığı bir problem oluşturmaz sadece doğumdan sonra iğne olman gerekiyor.kasık ağrısını ilk üç ay bitene kadar hissedebilirsin korkacak birşey yok.adetin ne kadar geçti bilmiyorum ama geç döllenme olabilir canım onun için düşük çıkmıştır değerin

ya ne alaka benim değerim 183 tü çıktığında.canını sıkma hamilesin canım.hayırlı olsun...

teşekkürler gelen mesajları okudukça mutlu oluyorum.bana moral oluyor.allahım herkesin gönlüne göre versin aratmasın.

cnm tebrik edrim.bence hiç bi sorun olmaz merak etme.o değerler hızla artar inşallah ve bebeğini sağlıklakucağına alırsın

merhabalarr ben deniz
19 yasındayım 10 aylık evliyim
korunmayı bırakır bırakmaz hamile kaldım
sat 19 nisan
fakat dr gebelik var diyo yalnız keseyi göremediği için kimyasal olarak adlandırmak zorunda oldugunu söylüyo
gecen salı testte 3.88 çıktı sınırda dediler
perşembe günü 49.7 ye yükselmişti
birde dün yaptırdım 508 olmuştuu
doktor değer gelişimi cok güzel dedi
fakat keseyi göremiyoruz dedi
sizce keseyi görmek için cok erken değil mi ????
benim adetlerim normalde düzensiz 2 ayda bir oluyorum
sanırım geç yumurtladım o günde tuttu yani ya 2 haftalık ya 3 haftalık arasında bişey sanıyorum :S
tecrübelerinizi paylaşır mısınız ????

son adet tarihine göre 6 haftalık hamilesin,2-3 hafta olması imkansız,evet değerine göre kesenin görünmemesi normal,çünkü sanırım değer 1000-1500 civarı olduğunda kese görünüyor,ama haftana göre de kesenin görünmesi lazım,bende 9 haftalık hamileyim ve beşici haftamda keselerim görünmüştü,senin gebelik haftanla değerin arasında bi uyumsuzluk var gibi,belki de dediğin gibi geç döllenme olmuştur,istersen bi kaç gün daha bekle ve başka bi doktora görün,inşallah görürsün bebeğini ve sağlıkla kucağına alırsın.

X