arkadaşlar tekrarlayan düşüklerdeki testler.

ARTVINLI9876

Evlatlarim sana emanet allahim
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
4.212
2.341
merhaba arkadaşlar.iki kez üst üste düşük yaptım.doktorum bazı testler istedi.genetik ve bağışıklık sistemiyle iligili.bu testleri yaptıran arkadaşlar testleri hangi hastanede ve düşükten nekadar zaman sonra yaptırdınız.ben daha düşükten sonra adet görmedim.adetliykenmi yapılıyor bu testler.yaptıran arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Canım benim doktorum düşükten/küretajdan sonra ilk reglini ol, reglin bittikten itibaren 1 hafta içinde gel demişti ben regl oldum, 1. günden itibaren sayarsan 12. günde gittim, pıhtılaşma, genetik, bağışıklık testleri yapıldı, memorialda yaptırmıştım ben.

canım bende tüp bebek tedavimi memorialde yaptırdım dr.hale hanım.ama testler orada çok yüklü tutuyormuş dr.öyle söyledi.sen nekadara yaptırdın testleri.ben devlette yaptırmayı düşünüyorum ama yapılıyormu hiç bir fikrim yok.

Evet maalesef çok tutmuştu, apatloji 450 sanırım, genetik 800 gibiydi, diğer testlerim de toplam 800 desen 2000 gibi olmuş canım, devlette 3 düşüğüm var dersen yapıyorlarmış, benim işyerim bir kısmını karşıladığı için orada yaptırmıştım...Bu arada memorialda yaptrıdığın tüp bebek tedavisinden memenun kaldın mı, ben de eylül gibi düşünüyorum ama hastane konusunda kararsızım, bana biraz anlatabilir misin memorialda gördüğün tedaviyi, ne zaman oldun, kaça maloldu, hastaneyi tevsiye eder misin vs.? Çok sordum ama kusura bakma canıma.s.

canım memorialde 1kez mikro 2 kezde dondurulmuşlarla denedik.üç denememdede gebelik oluştu.benim dr.hale karagözoğludu dr.çok memnunum hastanedende öyle.tedavi sürecimde hiç bir problem yaşamadım.ama hastanenin artık anlaşması yok.yani rapor geçmiyor ilaçlarınıda cepten ödemek zorunda kalıyorsun.ben enson 2 ay önce dondurulmuşlarımı denedim 2 milyar kadar tuttu.tüp bebekde zannedersem 3.5 civarıymış ilaçlar hariç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…