Arkadaşlar şu mesajı bir okuyun konusunda ki karşılıklı yazışmalar

Konuyu uzatmak istemiyorum diyorsunuz ama giderayak ta bana laf atmadan da duramıyorsunuz..Ne kadar uğraşsam sizin kadar saf olamam.Fazlasıyla zeki olduğum söylenir..

Umarım daha fazla uzatmazsınız...

iyi geceler........

Son sozu sen soyle zeki kardesim de rahatla hadi bakalimalkisalkisalkis

Kizlar lütfen tartisma ortami yaratmayalim, Quelle arkadasimizin actigi konuya yazik etmeyelim.

herkez ayni fikirde olucak degil fakat saygi duymak gerekir karsi fikire sahip olan kisiye.
ortaligi daha da kizistirmaya gerek yok!

Qelle arkadaşım evet çok zor yaşadığın, sen kararını vermişsin hakkında hayırlısı olsun.

Ama burda kim neden bu kadar ısrarla bir diğerini bastırma çabasında onu anlamış değilim.
Sen onaylarsınü ben onaylamam. Neden illa baskın olmalı bir taraf. Hani forum kuralları,
konu öyle dağılıyorki başlıkla alakası yok yazılanların. Neyin inadını güdüyor insanlar?
herkes birbirinin fikrini kabul etmek zorunda değil.
Ama karşısındakine saygı göstermek zorunda!!!!!
a.s

burda bir yuva yıkılıyor ve herkes son söz söyleme derdinde pesss....
herkesin hayata karşı duruşu,bakışı,beklentileri farklıdır ..
senin doğrun benim yanlışım olabilir ..
bunu tartışmak çok gereksiz..

İşte problem de burda. Yaşananlar değil tartışılan.
Senin fikrin mi doğru, benimkimi?
Herkes kendi doğrusunu kendi hayatında uygular.
Burda isbatlamak, kabul ettirmek çabası ne anlamsız, ne boş.....

öyle bir kaygım yok.yerimseniben

biz konuyu kapatmaya çalıştıkça neden konu tekrar açılarak arkadaşın konusuna haksızlık ediliyor :1no2:

Lütfen......

nerde görsem milletin özeline dalıp onlarca soru soruyorsunuz sonra başkaları konuyu dağıtmış gibi kuzu kesiliyorsunuz, konu sizin soracaklarınız bitince kapanmıyor malesef...

nıye saldırıya geçtiniz ...
madem o dağıttı siz toparlayın ozaman...
konu belli..

canım naparsın işte ben de böyleyim haksızlığa gelemiyorum bi yanlış gördüğümde söylüyorum, yapı meselesi:)

sız nasıl hıssedıyosunuz rahatlamış mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…