Arkadaşlar şu mesajı bir okuyun konusunda ki karşılıklı yazışmalar

Slinn

Zamanla Degil Zamaninda!!
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
1.721
18
Ortada bir çocuk olmasına rağmen eşi bu terbiyesizliği yapmış..Böyle af edilmeler oldukça kadınlar hep aldatılır ...

İnsan eşinden boşanabilir ama çocuklardan boşanma olmaz.Çocuğu bahane etmek kadının kendi yaşadığı ve alıştığı hayattan vazgeçmek istememesindedir..Baba her halukarda çocuğunun masrafları karşılamakla mükelleftir..Çok üzgünüm çoook

Sen evlimisin canim?

Şaka mı bu soru ?kaydirigubbakcemile3
Yoo saka degildi firopilinde evli yaziyor ama sorma geregi hisetdim yanlis yazmis olabilirsin diye ..

Neden diyeceksin, hemen yazayim sen esinden bu kadar cabuk vaz gece bilirmisin?

butun yazilari takip edemiyorum bu yazini gec gordum canim ama bana soyle bir dusunce geldi yaniliyorsam lutfen aydinlat, sen esiyin bu olayinda " aman allahim cok sukur bu bir firsat kurtuluyorum " gibi dusunuyormusun gibi algiladim yaniliyormuyum ?? :uhm:
Neden sordun diye bilirsin cunku burda senin icin onlarca kadin uzuluyoruz bunu bilmeye hakimizin oldugunu dusunuyorum ..CADIARZU
Hayir oyle bir olay yok bunuda nerden cikardin dersen hic bir SEVEN kadin bukadar cabuk hele cocugunun babasi olan bir erkekden vazgecemez!!,

Benim basima boyle bir olay gelse ilk gusunecegim sey (bende cok gururluyumdur) benim incinen gurururmu onurumu onarsin ve bana kendini af etdire bilsin isterim sevgimden (ask herseyi af edermi onu bilemiyorum ) ama senin yasadigin seyleri yasasam bu kadar soguk kanli davranamazdim o kesin:bbo:

Yapmayın Allah aşkına hangi aklı başında bir kadın böyle bir çirkin olay başına gelip boşanma kararı aldığında "aman allahim cok sukur bu bir firsat kurtuluyorum" ya da "elime gecen bu firsati degerlendirmeye calisiyorum " diye düşünür ???:kızgın:

Kimse yuvası yıkılsın istemez elbet.Ama bazı şeyler olur ki insan bu kararı vermek zorunda kalır.....

Sizi çok affedici gördüm..

Yoo saka degildi firopilinde evli yaziyor ama sorma geregi hisetdim yanlis yazmis olabilirsin diye ..

Neden diyeceksin, hemen yazayim sen esinden bu kadar cabuk vaz gece bilirmisin?

Ben de size hayret ettim açıkçası...

Ben eşimi çok seviyorum ama beni aldattığında onu affedebilicek kadar değil...

Evet kolayca vazgeçerim beni aldatırsa...

Yapmayın Allah aşkına hangi aklı başında bir kadın böyle bir çirkin olay başına gelip boşanma kararı aldığında "aman allahim cok sukur bu bir firsat kurtuluyorum" ya da "elime gecen bu firsati degerlendirmeye calisiyorum " diye düşünür ???:kızgın:

Kimse yuvası yıkılsın istemez elbet.Ama bazı şeyler olur ki insan bu kararı vermek zorunda kalır.....

Sizi çok affedici gördüm..

uzun zamandir bu formu okuyorum eminim sende okuyorsundur (realdede ayni sekil) o kadar kadin var bir sekilde yuvasini kurtarmaya calisiyorlar kaynanalarina eslerinin onlari yaptiklarina katlanarak , haa dogrumu sence dogru olmaya bilir bence dogru olabilir o herkezin kendi dusuncesi ama bir emek veriliyor sonucda aninda koparilip atilmiyor hicbirsey bu arkadasimizda gece mesaji gordu ve sabaha bosanma karari verdi kendi dusuncesi kendi evliligi hic birimizi ilgilendirmez ama seen bir kadin bu kadar cabuk esini gozden cikaramaz cok aci birsey bu esiyle konusmaya bile gerek gormedi benim icin X kadinin soyledikleri onemli diyor benim icinse esimin soyledikleri ve benim hisetdiklerim onemlidir...

Ben de size hayret ettim açıkçası...

Ben eşimi çok seviyorum ama beni aldattığında onu affedebilicek kadar değil...

Evet kolayca vazgeçerim beni aldatırsa...

sizi kizdirmayacaksam kac senedir elisiniz sora bilirmiyim?

ve hici aklina gelmez esime sorayim oturayim konusayim o ne anlatacak belkide beni ikna edecek diye?

uzun zamandir bu formu okuyorum eminim sende okuyorsundur (realdede ayni sekil) o kadar kadin var bir sekilde yuvasini kurtarmaya calisiyorlar kaynanalarina eslerinin onlari yaptiklarina katlanarak , haa dogrumu sence dogru olmaya bilir bence dogru olabilir o herkezin kendi dusuncesi ama bir emek veriliyor sonucda aninda koparilip atilmiyor hicbirsey bu arkadasimizda gece mesaji gordu ve sabaha bosanma karari verdi kendi dusuncesi kendi evliligi hic birimizi ilgilendirmez ama seen bir kadin bu kadar cabuk esini gozden cikaramaz cok aci birsey bu esiyle konusmaya bile gerek gormedi benim icin X kadinin soyledikleri onemli diyor benim icinse esimin soyledikleri ve benim hisetdiklerim onemlidir...

Herşeyi açıkça ispatlarıyla görmüş ,değerlendirmiş,peşine düşmüş,araştırmasını yapmış..Kusura bakmayın ama sizinle dünkü konudaki mesajlaşmamızda anlattığınız konuda ( Kapodokya gezisi konusu )eşinizin söylediklerini sorgulamaksızın inanmanız gibi bir durum oldu bu anlattığınız...

Kadınlar gözlerini açık tutmalı ve kocaları da olsa erkek yalanlarına kanmamalı....

sizi kizdirmayacaksam kac senedir elisiniz sora bilirmiyim?

ve hici aklina gelmez esime sorayim oturayim konusayim o ne anlatacak belkide beni ikna edecek diye?

Benim kaç yıllık evli olduğumun önemi yok...1 aylık da evli olsam 80 yıllık da evli olsam düşüncelerim değişmez..Böyle gördüm ,böyle yetiştim ben..

Eşiniz daima ve her zaman sizi her halukarda ikna edebiliyor olabilir.. ...Herkes ikna olmuyor işte...

Allah kimseyi bu boşanma olayına bu raddeye getirmesin inşallah...

Bence siz de bu kadar kolay ikna olmayın....:1closedeyes:

etrafimda feminist gorunen bir kadin olarak sizin gozunuzde erkek dostu ve erkeginin yaptiklarina goz yuman bir kadin oldumya ona yanarim :roflol:

yazisarak anlasmak cok zor oldu sizle, karsilikli otursak sohbet etseydik eminim daha guzel anlasa bilirdik , birilerne kendimi esimi yada birseyleri anlatmaya calismak degil maksadim zaten , Ben ne kadar anlatmaya calistigim seyi acmaya calisam (insanlarin yikamayacagi tek sey on yargidir) basaramiyacagim ne siz benim dusuncemi degise bilirsiniz ne ben sizin kini, Ben anlik sinirlerle karar verilip yuvalarin yikilmasindan yana olmadigimi soylemeye calisiyorum !!!..anlayan anlar anlamayan benim esime gozumu yumdugumu dusunur bana acir sorun degilyerimseniben

Herşeyi açıkça ispatlarıyla görmüş ,değerlendirmiş,peşine düşmüş,araştırmasını yapmış..Kusura bakmayın ama sizinle dünkü konudaki mesajlaşmamızda anlattığınız konuda ( Kapodokya gezisi konusu )eşinizin söylediklerini sorgulamaksızın inanmanız gibi bir durum oldu bu anlattığınız...
Kadınlar gözlerini açık tutmalı ve kocaları da olsa erkek yalanlarına kanmamalı....[/B]

Ordan saf gorunuyorum sanirim gamyoncuiremsu

"Kadınlar gözlerini açık tutmalı ve kocaları da olsa erkek yalanlarına kanmamalı.." aynen katiliyorum kadinlar gozunu acik tutmali yalanlara kanmamali bak bir oratak nokta bulduk ..

Ordan saf gorunuyorum sanirim gamyoncuiremsu

"Kadınlar gözlerini açık tutmalı ve kocaları da olsa erkek yalanlarına kanmamalı.." aynen katiliyorum kadinlar gozunu acik tutmali yalanlara kanmamali bak bir oratak nokta bulduk ..

Bunu söylemek istemezdim ama buradan bakıldığında evet....:çok üzgünüm: ( ilk cümleniz için)

Lütfen hakaret olarak algılamayın..Bende oluşan intiba bu şekilde oldu...

Bunu söylemek istemezdim ama buradan bakıldığında evet....:çok üzgünüm: ( ilk cümleniz için)

Lütfen hakaret olarak algılamayın..Bende oluşan intiba bu şekilde oldu...

Sorun yok canim burda kimse kimseyle ayni evi paylasmiyor ayni yatagida senle anlasip anlasmak sorun degil canin sagolsunyerimseniben

Herkes evlenmeden önce iyi tartmaya çalışsın,gözler açık olsun,adamlar aldatmayı kafalarından bile geçirmemeleri gerektiğini bilsinler..Anneler böyle daha özenli yetiştirsin..Aldatma toplum tarafından kınansın,bu işi yapan kişiye selam sabah kesilsin..Erkekler eşimi aldatırsam onu kaybederim korkusunu içlerinde barındırsınlar...

Kadınlar da aldatılınca affederek mükafatlandırmasınlar eşlerini,erkekler de nasılsa affetti ,ben gene aldatırım gene affeder nasılsa,Hatta bu kez daha kurnazca davranayım da delil bırakmayayım ortada,eğer benim hanım şüphelenirse bir şekilde onu ikna ederim nasılsa diye düşünmemeli,eşlerinin zekasını hafife almamalı,gereken saygıyı hem eşlerine hem de evliliklerine göstermeli,evliliğin sadece kadının fedakarlığı ile yürüyecek bir kurum olduğu düşüncesini kafalarından çıkarmalı,bu şekilde yetiştirilmeliler...a.s

Neden surekli bana tas atmaya calisiyorsun anlamadim?? belki benim evliligim kadar senin yasin vardir senin bana atmaya calistigin taslar kafama denk gelmiyor... yaram yok gocunayim.. SEVDIGIM ve beni SEVEN bir esim var cok sukur bunca yildirda onun bunun akliyla evliligimi surdurmuyorum her evde fikir ayriligi olur ama akilica bir yolda birlesmeyi bilmek gerek .... ben burda fikrimi yaziyorum ama sen surekli beni elestiriyorsun bundan vaz gecsen iyi olur!!!

Neden surekli bana tas atmaya calisiyorsun anlamadim?? belki benim evliligim kadar senin yasin vardir senin bana atmaya calistigin taslar kafama denk gelmiyor... yaram yok gocunayim.. SEVDIGIM ve beni SEVEN bir esim var cok sukur bunca yildirda onun bunun akliyla evliligimi surdurmuyorum her evde fikir ayriligi olur ama akilica bir yolda birlesmeyi bilmek gerek .... ben burda fikrimi yaziyorum ama sen surekli beni elestiriyorsun bundan vaz gecsen iyi olur!!!

ben genel anlamda bir yazı yazdım..Alınmayın ....Sizi düşünerek yazmadım ..Bunu bilin...

Allah mutlu etsin sizi..bunu da dedim..Evliliğinizden gayet büyük yaşım,endişe etmeyin...

Kırmızı ile yazdığınız cümlem size değil...Hepimiz için geçerli olan şeyler...

ben genel anlamda bir yazı yazdım..Alınmayın ....Sizi düşünerek yazmadım ..Bunu bilin...

Allah mutlu etsin sizi..bunu da dedim..Evliliğinizden gayet büyük yaşım,endişe etmeyin...

Kırmızı ile yazdığınız cümlem size değil...Hepimiz için geçerli olan şeyler...

Benim sadece kirmizi ile isaretlenmis iki kelimenin karsiliginda o cumleleri yazmadigimi sizde cok iyi biliyorsunuz....

evliligimden buyukse yasiniz lutfen biraz yasiniza gore davranin ...

Ben alinmiyorum sadece uyariyorum cunku SIKILMAYA basladim ...

konuyu uzatmak ustemiyorum .. size hayirli geceler ....

Benim sadece kirmizi ile isaretlenmis iki kelimenin karsiliginda o cumleleri yazmadigimi sizde cok iyi biliyorsunuz....

evliligimden buyukse yasiniz lutfen biraz yasiniza gore davranin ...

Ben alinmiyorum sadece uyariyorum cunku SIKILMAYA basladim ...

konuyu uzatmak ustemiyorum .. size hayirli geceler ....

ben neyi neden yazdığımı çok iyi bilen bir insanım...yaşıma göre de gayet olgunum...ben yanlış bir şey yazmadığım için sizin uyarınıza ihtiyacım yok..

kırmızı ile işaretlediğiniz kelimeler değilse kızdığınız laf olsun diye mi işaretlediniz? ben de ne alaka diyorum...

Konu nerden nereye geldi...

size de hayırlı geceler...

ben neyi neden yazdığımı çok iyi bilen bir insanım...yaşıma göre de gayet olgunum...ben yanlış bir şey yazmadığım için sizin uyarınıza ihtiyacım yok..

kırmızı ile işaretlediğiniz kelimeler değilse kızdığınız laf olsun diye mi işaretlediniz? ben de ne alaka diyorum...

Konu nerden nereye geldi...

size de hayırlı geceler...

Gercekten konuyu uzatmak istemiyorum ama ya siz cok safsiniz yada yazdiklarimi anlamak istemiyorsunuz ...

Butun arkadaslardan cok ozur diliyorum gereksiz yazilar icin a.s.

X