Arkadaşlar sizlerin de karnı ilk ayda şiştimi?

bebik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2008
25
0
42
Arkadaşlar sizlerin de karnı ilk ayda şiştimi....
9 haftalık hamileyim ve kot paltolonlarımı giyemiyorum
Sizler de böyle bişey oldu mu?
Bu durum normal mi ????

canım ilk haftalarda şişkinlik oluyor ama geçici aldatıcı oluyor yani.. sabah kalktığımda normal, bişey yeyince 4-5 aylık gibi şişyordu benimki..
ama sen yinede dikkat et fazla sıkma bebişi...:)) geçici değilse rahat bişeyler almaya başlayabilirsin..

bebimde ilk aydan başladı karnım şişmeye..kot pantolon zaten giymiyorum kumaş giymeye çalışıyorum ama artk oda sıkmaya başladı.. evde basma eteğim var öyle dolaşıyorum evin içinde çok da rahat oluyor...yada geniş bir şortla...
rabbim hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin...

Galiba normal bir durum arkadaşlar bende ilk aydan itibaren kilo almaya başladım gerçi benimki tedaviyle oldu ilaçların etkisi diye düşündüm ama bilemiyorum artık.......Rabbim bebişlerimize ve bize sağlık sıhhat versinde kilolarıda sonra düşünürüz artk ne yapalım............

ya benim sadece 4 haftalık kotumu giyebiliyorum ama patlayacak gibi oluyorum kıyafet almayada erken diye düşünüyorum.sizdede oluyormuş demekki.rahatladım:)

arkadaşlar hayırlı olsun hepinize.bebik canım benimde o haftalarda şişkinliğim olurdu gayett normal,hatta kabızlık derken daha da şişkinlik oluyordu.merak etme bu şişkinlik diğer aylarında göbüşünün çıkmasına bırakacak yerini.hayırlı olsun canım

çok teşekkür ederim yaşadıklarınızı benimle paylaştığınız için....

8 haftalikken dahi belliydi benim göbisimde..
sanirim zayif kisilerin daha cabuk sisiyor..

çevremde hiç kimsede daha önce böyle bişey görmemiştim,sizler yazdıkça ben rahatladım

normal canım..bedenimiz değişiyor ,organlarımız bebişe yer açıyor,bağırsaklar şişiyor gaz yapıyor ,şişkinlik, ödem, rahim büyümesi hepsi bunun için bir neden ..o yüzden korkulacak bişey yok hamişliğin tadını çıkar..

Benim 22. haftada belirginleşti karnım.Hamile olduğumuda birkaç haftadır anlıyorlar.

valla benimde henüz çok yeni
bende var karın büyümesi demekki normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…