arkadaşlar satılık gelinlik var bakmadan geçmeyin

naila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2011
346
0
meraba arkadaşlar gelinliğimi satıyorum 3 yıl önce 750tl'ye diktirmiştim saklamayı düşünüyordum fakat satmaya karar verdim belki birinin mutluluğuna vesile olurum
$Fotoğraf0181.jpg $Fotoğraf0182.jpg $Fotoğraf0184.jpg $Fotoğraf0185.jpg gelinliğim bu kendim çizip diktirmiştim eteği kople dantel sırtı yarım dantel askıları da dantel sade ve şık severekte giydim boyum:1,58 kilom :55 ti bunu giydiğimde göğüs ölçüsü biraz büyük olanlar daha rahat kullanır 80- 85 ama küçük olanlar ise daraltırabilir zaten dikme gelinlik hazır kalıplar gibi değil gelinliğin duvağı ve çiçeğini gönderemiyorum başkasına verdim kuru temizlemesi yapılmadı ama çok kirli değil platform topuklu ayakkabıyla giydiğim için yere sıfırdı çok sürünmedi içinin kasnağıda ayrı parça istenirse daha az kabarık bi kasnak kullanılabilir ben genede kasnağınıda yollarım ama malum kasnak biraz deforme oluyo katlandığı için
fiyat olarak 175 tl diyorum kuru temizlemesi 50tl tutsa 225tl ye gelinlik almış olursunuz ilgilen olursa özel mesaj atabilirsiniz...:nazar:

$Fotoğraf0145.jpg $Fotoğraf0144.jpg $Fotoğraf0142.jpg $Fotoğraf0141.jpg $Fotoğraf0139.jpg

bunlarda şu an ki resimleri bu arada yazmayı unutmuşum çantasınıda hiç kullanmadım onuda hediye etcem bi ara onun fotosunuda koyarım düşünen olursa fiyatta bişeyler yaparım.

X