Arkadaşlar rahmi küçük olanlar biricik busecik lütfen yardım edin

UMUTSUZ88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2014
154
20
Tam 10 yılı aşkın süredir rahim yok denilip ultrasyonda zlenmedi overler ayırt edilmedi ama ben dün den önce 2 cm rahmim olduğunu öğrendim rüyalarıma giriyor bir bebek umidim hiç kaybolmadi benim dudumumda olan varmı arkadaşlar rahim ve yumurtalık yok denilip 10 yıl sonra var denildi Pelvik Mr cekilecegim heryerde bana uzaylı muamelesi yapılıyor benim durumuda olan varmı doktor hiç uğraşma kendini yıpratma senden çocuk olmaz dedi nasıl kahroldum biricik busecik adlı arkadaş rahmini büyütmeyi başarmıştı ona ulaşamıyorum taniyaniiz varmı şimdi bebisleri bile varmış mucize dedim baştan sona okudum benim içinde bir mucize olurmu içimden bir ses asla vazgeçme diyor evliyim eşimi çok seviyorum oda beni com seviyor ve oda çok istiyor yeniden tedaviye başlayacağım Rabbim ne büyük dua istiyorum arkadaşlar kimselere söyleyemedim derdimi hep saklandım hep ağladım ne olur bana dua edin Allah ol derse olur çok uzun oldu kusura bakmayin.

rabbim ol derse ne olmaz ki umudunuzu kaybetmeyin inşallah en yakın zamanda mucizen gerçekleşir

Bir üniversite hastahanesinde bir hocaya muayene olup tedavi gör bence. Rabbimden umut kesilmez.

Bazı devlet hastahanelerinde cihazlar eski labaratuvarlar yetersiz. Ben kalabalık değil diye uzak bir devlet hastahanesine gittim. Ultrason cihazı yetersizmis

Bir üniversite hastanesinde doktora göründünüz mü?

İnşallah ben Rabbimden hiç ümit kesmedim
bi arkadaşım bekarken dr a gittiğinde tesadüfen rahminin eğri olduğunu çocuğunun olmayacağını olsa bile tutunamayacağını öğrendi ama hiç ümidini kesmedi düğünden 2 ay sonra hamile kaldı ve çok şükür rahat bi hamilelik geçirdi şimdi 3 yaşında kızı

Ben Rabbimden hiç umudumu kesmedim ne olur dua edin yumurtaliklarim olsun Rabbim yardım et bize ve tüm evlat bekleyenlere

Canim detayli ultrasona girdin mi ? Hormon tahlillerini yaptırdın mi ?

Allah nasip edese pelvikr ye gireceğim sıra bekliyorum ultrasyon ve alt batın BT ye girdim ama yumurtalık ve rahim yok denildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…