arkadaşlar özel bi soru sorucam bakarmısınzzz..

ozge_844

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
354
2
şimdi ben hamile kalmaya niyetliyim Allah izin verirse.. peki ilişkiye girdik mesela o gece denedik.. ben ne zaman test yapmalıyım...??

Sevgili Özge.. hiç bu başlığı açmana gerek yoktu ki.. biraz forumda dolansan en ince ayrıntısına kadar seni aydınlatacak bilgileri bulabilirsin, hem de çok açıklayıcı ve de tecrübe ile sabitlenmiş halde..

Hakkında hayırlısı olsun bu arada.. iyi geceler.

ama bulamadım ben ondan açtım genede sağol.. ama benim merak ettiğim bi kere denedik ertesi akşam genemi denicez yoksa beklicez mi adet günüe kadar??

kan 15 gün idrarda 21 gün sonra diye biliyorum cnm !!! bencede ilk önce adetin bi geçsin ondan sonra teste karar verirsin benimde bu ay 8. ayım 7 ay olmadı bakalım bu kez ne olucak bilmiyorum beklemedeyim takmamaya çalışıyorum şimdiden bu kadar düşünme güzelm ben bunun zararını çok gördm :KK43:

Canim gün aşiri ilişkiye gireçeksin hayirlisi olsun adetin geçikmeden pek garanti vermiyor testler geç döllenme olunca erken testte çikmiyor çünkü
onun için testi adetin geçikince yap bencede...

Canim gün aşiri ilişkiye gireçeksin hayirlisi olsun adetin geçikmeden pek garanti vermiyor testler geç döllenme olunca erken testte çikmiyor çünkü
onun için testi adetin geçikince yap bencede...

peki her seferindemi denicez yani ... anlamışsındır sanırım?? ne sormak istediğimi gün aşırı demişsin yaaa...

bir kere ilişkiye gir bekle diye birşey yok canım, siz günlük yaşamınıza devam edin..hem sadece hamile kalmak için birlikte olma eşinle...bebişin aşk meyvesi olsun:asigim::teytey:

aman ne bileyim yaa ben nası düşündüm söyliyim bi kere denedik ve tuttu d,yelim benim haberim yok tuttuğundan ve biz bi daha denedik habersiz .. onunda tutma ihtimali varmış ikiz falan olmaz mı yaaa o zaman:)

onun da tutma ihtimali var ama çok nadir bir ihtimal (hani derler ya milyonda bir).....eğer öteki türlü olsaydı herkesin üçüzü beşizi olurdu....çünkü hamileyken de ilişkiye girilebiliyor unutma, doktor yasaklaması yoksa.......

çünkü biz ne biliyoruz, regl döneminde, hamileyken hamile kalınmaz tekrar.....

ama bilimsel bir çalışma hamileyken tekrar hamile kalma durumunun varlığından söz ediyor ama çok zor bir ihtimal..........

aman ne bileyim yaa ben nası düşündüm söyliyim bi kere denedik ve tuttu d,yelim benim haberim yok tuttuğundan ve biz bi daha denedik habersiz .. onunda tutma ihtimali varmış ikiz falan olmaz mı yaaa o zaman:)
:roflol::roflol::roflol: Allah iyiliğini versin emi senin
hiç olurmu öyle şey döllenme bi defaya mahsus olur tatlım gebe kaldıktan sonra olay bitmiştir gebe kaldığın da ancak beklenen adet gecikince ortaya çıkar idrar testi yaparsın pozitifse kan testi ile resmiyete dökersin işi eğer idrar testinde negatif çıkarsa gebe değilsindir yok negatif çıktığı halde hala adet görmüyorsan direk kan testi yaptırır anlarsın kan testi kesin sonuçtur tamam canım hakkına hayırlısı herşey gönlünce olsun çok tatlısın gece gece güldürdün beni Allah'da seni güldürsün a.s.a.s.a.s.

ama bulamadım ben ondan açtım genede sağol.. ama benim merak ettiğim bi kere denedik ertesi akşam genemi denicez yoksa beklicez mi adet günüe kadar??

öncelikle bu konuda bilgiyi bi çok internet sitesinden öğrenebilirsin ama ben kısaca anlatayım bi kadının hamile kalabilmesi için şansının en yüksek olduğu zaman adetinin birinci gününden sayılarak 14. günün 3 gün öncesi ve 3gün sonrasıdır drler bu günlerde gün aşırı ilişki tavsiye ederler ama bu demek değilki bugünler haricinde ilişkiye girilmez ben sana internetten araştır ve daha fazla bilgi edin derim benden bu kadar

hayırdır???neden sordun kii

yanlış anlamadıysam senle ince bir alay ediliş var, hatta yanlış anlamadım....ama sonuçta bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp...bu arkadaşımız da bizimle paylaşmış madem bilenler az çok anlatsın....burda herkes birbirinin külüne muhtaç.....ayrıca bu soruyu soran arkadaşta beni yanlış anlamasın, saygısızlık yapmak istemem.....üçüncü kişi pozisyonunda oldum galiba :roflol:

hakkaten allah iyiliğini versin korkma öle ikiz olma ihtimali çoook düşük ben sadece bi kere duydum bunu okudum daha doğrusu

çamaşır suyu haklısın arkadaşın yaptığı kabalığın farkındayım.. çok ayıp ama gerçekten burası bi paylaşım alanı sonuçta.. cevap verip yardımcı olan arkadaşalara yürekten teşekkürler.. Allah işlerini rat getirsin..

X