Arkadaslar öyle bir yerlesme kanamasi varmi??

Mrhaba yerleşme kanamanız nasıl olmuştu benim bat 23 temmuz bugün bacağım ağrıdı kahve lekle geldi sonra durdu temizlik falan yaptım bayağı ayaktaydım sonra tekrar kahve leke geldi durdu adet sancısı yok normalde adet olacağım zaman kasık vajina ağrısı bel ağrısı yaşardım ama yok şuan bilemedim bende
Benim bildiğin adet olur gibi başladı yerleşme kanamam ertesi gün kahverengine dönünce gariplik olduğunu anlayıp test yapmıştım inşallah sendede vardır bence test yap bekleme

Birde 8 temmuz da yumurtlama gününde 2 defa ilişkim olmustu ondan sonra hiç olmadı tutmuş mudur acaba

Benim anlattığım gibi oldu kanamayla başlayıp hemen kahverengine döndü zaten insan anlıyor bi gariplik olduğunu

Benim anlattığım gibi oldu kanamayla başlayıp hemen kahverengine döndü zaten insan anlıyor bi gariplik olduğunu
Kahverengi lekeler değdi hep bana âdetim 5 gün sürüyor normal de 2 gün sürdü 3. Gün de minik leke değdi sonra bitti 5m gün tekrar leke değdi geçti yerleşme kanaması adet kanaması gibi kokuyo mu peki benim ki kokuyodu

Malesef gebelik degildi ama o haftasi hep akintili kanama.oldu tam adet olmadim neden öyle oldu onuda bilmiyorum. Zaten adetim.düzensiz ama pko var allahtan hayirlisini diliyorum artik.. sende ne var ne yok?

Canım benimde beklenen adet günümde leke gelmişti 3 gün falan sürdü 2 hafta sonra adet oldum doktora gittim ogün yumurtlamıssın muhtemelen dedi bu yumurtlama gününde lekelenme genelde pcoslularda görülüyormuş büyük ihtimalle yumurtlamıs da olabilirsin

Malesef gebelik degildi ama o haftasi hep akintili kanama.oldu tam adet olmadim neden öyle oldu onuda bilmiyorum. Zaten adetim.düzensiz ama pko var allahtan hayirlisini diliyorum artik.. sende ne var ne yok?
İnan bende kendimden bisey anlamadım normalde ki adetim 5 gün sürüyor 3 gün kâhverengi leke leke gelip geçti 5. Gün minnak lekelenmeyle sonlandı akıntıyla karışıktı zaten 1 gün erken oldu ve kokuluydu bunlar test de yapmadım bende bu aralar karnımın sol tarafında aşırı ağrı ve mide bulantısı baş dönmesi var noluyo anlayamıyorum enfeksiyon da var bende idrar da falan ondan olabilir diye düşünüyorum üroloji randevu almıştım o yüzden şimdi hastaneye gitmiyorum 5 Ağustos da gidecem. Genelde böyle olunca rahim kendini hamilelik için hazırlıyor derler bilemiyorum artık

Merhaba arkadaşlar benimde bu ay çok farklı oldu adetim 1 yıllık evliyiz hiç Korunmadık ama nasip olmadı daha.. Adetim 1 gün önce geldi 2 gün az kanama oldu pedleri doldurmadı bile ama ben hava sıcak olduğu için sürekli değiştirdim her zaman adette parçalar gelirdi bunda hiç gelmedi normal az kan vardı hep pedde 2 gün boyunca 3. Günde sadece leke geldi az bişey ve bitti ama adetime 10 gün kala aşırı kasık ağrısı bel ağrısı ve mide bulantısı yaşadım acaba dye düşünmeden edemiyor insan yorumlarınızı bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…