arkadaşlar ne olur bakınnnnnnnn

gfgfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
186
3
arkadaşlar bundan 2 ay önce kimyasal gebelik yasadım buradada paylaşmıştım 2 aydır da normal adet oluyordum ama bu ayın 24.nde adet oldum ama afadersiniz 1 ped ancak oldu çok azdı yani 2. günümde ise sadece kahverngi akıntıyla lekenlenme oldu 3. günümde kesildi normalde adetim 4 gün sürerdi bu ay sadece ilk gün oldu sizce üstüne görme olabilirmi test almayı düşünüyorum ama korkuyorum bu arada çok fazlada beyaz akıntı olmuştu ama şuan yok şimdiden teşekkürlerrrrrr

ihtimal var
ama bence yine de regl olmuşsun gibi geliyor
stres vs. gibi etkenlerden etkileniyor biliyorsun
istiyorsan yap bir test kurtul

canım eger cok kafana takıyorsan ve beklıyorsan mevsımsel durumlarda araya gırınce reglın kısa kesılmıs olabılır. ama ustune gorm eıhtımalınde var benımde bu ay oyle oldu ama stresten dedım gectım. cok fazla dusunmemeye kafaya takmamaya calıs bı 10 gun daha bekle ve ıcını kemırıyorsa kurt gıt bı kan testı yaptır ama kendını her turlu sonuca alıstır. ama ustune gormede olabılır benım dılegım ınsallah ustune gormussundur ınsallah gonlundekı kelebek karnına ıner :)) hayırlı haberlerını beklıyoruz ..

çok teşekkür ederim arkadaşlar bugün test alıp yapıcam hayırlısı olsun artık ne diyelim ama hiç böyle olmamıştı bu yüzden şüphelendim üstüne görmede bu tip olaylar oluyormu bunuda bilmiyorum tam olarak bakalım inş hamileyimdir çünkü 1 seneyi geçti korunmuyorum ama olmuyorrr ((

evet oluyormuş böyle şeyler
umarım öyledir
testi yapınca bizi de bilgilendir

arkadaşlar dün akşam test yaptım malesef negatif acaba erkenmi yaptım gec döllenme olabilirmi offff çok umutlanmıştım peki reglm niye böyle oldu anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…