Arkadaşlar ne olur acil yardım edin

Sevimlikiz2

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
304
46
Arkadaşlar ne olur yardım tüp bebek yöntemiyle 11 haftalık hamileyim pazartesi gece kanamam oldu acil doktora gittim eve gönderdiler ama o günden beri kanamam çok koyu kahverengi yada kırmızı şekilde devam ediyor çok korkuyorum bişey olacak düşük olacak diye

Canım bi bilgim yok ama acil doktoruna git erteleme en doğru bilgiyi ondan alırsın. İçine sinmezse başka bir doktora daha git

Kanama direkt düşük demek değil. Kanama alanları olabiliyor. Ama tabiki önemsenecek bir konu. Kanama alanları keseye zarar verebiliyor, enfeksiyona sebep olabiliyor. İhmal etmeden doktora gidin.

Gittim nasıl gitmem gece acile gittim sabahta kendi dokturma göründüm düşük riski yok dedi pedi dolduracak kadar olursa tekrar gel dedi şimdi dolu dolu birden akmayınca ne yapacağımı bilmiyorum düşüknolurmu çok korkuyorum

Kanama direkt düşük demek değil. Kanama alanları olabiliyor. Ama tabiki önemsenecek bir konu. Kanama alanları keseye zarar verebiliyor, enfeksiyona sebep olabiliyor. İhmal etmeden doktora gidin.
Gittim nasıl gitmem gece acile gittim sabahta kendi dokturma göründüm düşük riski yok dedi pedi dolduracak kadar olursa tekrar gel dedi şimdi dolu dolu birden akmayınca ne yapacağımı bilmiyorum düşük olurmu çok korkuyorum

Doktorun düşük riski yok demiş söylediği kanama olursa git o halde canım inşirah süresi Meryem suresi aç seni rahatlatır inşallah Rabbim yoldaşın olsun 🤲💕

Doktorun düşük riski yok demiş söylediği kanama olursa git o halde canım inşirah süresi Meryem suresi aç seni rahatlatır inşallah Rabbim yoldaşın olsun 🤲💕
Amin çok teşekkür ederim kaç gündür devam ediyor olması endişelendiriyor gitsem bu kadarına yapacak bişey yok der diye yollarda boşuna kendimi yormskta istemiyorum düşük olmasından çok korkuyorum hiç istemiyorum kafam durdu

Gittim nasıl gitmem gece acile gittim sabahta kendi dokturma göründüm düşük riski yok dedi pedi dolduracak kadar olursa tekrar gel dedi şimdi dolu dolu birden akmayınca ne yapacağımı bilmiyorum düşük olurmu çok korkuyorum
Sen yine git, pedi dolduracak kadar oluyor de. Ağrı, sancı da oluyorsa onu da söyle. Ve sebebini sor. Kanama neden oluyor de

Süre olarak uzamış bence yine gidin kanamam kesilmedi diye anlatın böyle konular ihmale gelmez. Tüp bebek ile sahip olmuşsunuz zor bir süreç olmadı araştırıp riskli gebelik doktoruna gidip ona gösterin. Sonradan keşke tekrar gitseydim demektense gitmeniz daha faydalı

X