arkadaşlar mesajımı dikakte alın

leydi26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
14
0
42
[/COLOR]arakadaşlar ben 2 yıllık evliyim genç kızlık dönemimden beri adet düzensizliği yaşıyorum ama bekarkan çok önemsememiş ve doktora gitsem dahi ilaçları çok düzenli içmemiştim evlendikten sonra doktara gittim ve yumurtalıklarımın ağır çalıştığını bu tür durumlardaki bayanların erken menopaza girdiğini söylediler. kis yada miyom çıkmadı diane 35 kulanmamı söyledi doktor 1 yıl ama kullandıktan sonra gel dedi kullandım tekrar kullanmaya devam diyo ben merak ediyorum adet düzensizliği yaşayıp hamile kalan arkadaşlar yazsın neolur çıldırcam eşimin ailesi bu konularda çok cahil ve kayınvalidem çocuğun olmuyo diye resmen aşalarcasına eşim tepkisiz ama ben sitresliyim

Son düzenleme:
canım benim ablamında kızkardeşiminde evlenmeden önce adet düzensizliği vardı
kızkardeşim 2 3 ayda bir regl olurdu halada çok düzensiz regl oluyor 3 aylık oğluşu var ablamında 2 tane çocuğu var

arakadaşlar ben 2 yıllık evliyim genç kızlık dönemimden beri adet düzensizliği yaşıyorum ama bekarkan çok önemsememiş ve doktora gitsem dahi ilaçları çok düzenli içmemiştim evlendikten sonra doktara gittim ve yumurtalıklarımın ağır çalıştığını bu tür durumlardaki bayanların erken menopaza girdiğini söylediler. kis yada miyom çıkmadı diane 35 kulanmamı söyledi doktor 1 yıl ama kullandıktan sonra gel dedi kullandım tekrar kullanmaya devam diyo ben merak ediyorum adet düzensizliği yaşayıp hamile kalan arkadaşlar yazsın neolur çıldırcam eşimin ailesi bu konularda çok cahil ve kayınvalidem çocuğun olmuyo diye resmen aşalarcasına eşim tepkisiz ama ben sitresliyim

canım benimde senin gibi genç kızlıktan beri düzensiz ve 4 yıllık evliyim hala düzensiz ve bebeğim olmu tedavi olsamda düzensiz olman yumurtlamamanın sebebi canım eğer bebek istiyosanız doğum kontrol ilaçlarıyla zaman kaybetme yumurtlama tedavisi iste doktorundan çünkü sonra benim gibi pişman olma bende düzensiz oldğum için d.kontrol ilaçları çok içtim ayrıca düzensiz oluyosun diye erken menepoz olmaz hormon tesleri yaptırdımı dr un yaptırdıysan fshını yaz ben sana bilgi veririm canım sıkma canını allah yazdıysa hiçbirşey engel olmaz ayrıca benim görümcem hep 3 ayda bir adet olurdu velendikten 2 ay sonra hamiş kaldı ama sen yinede tedavi ol canım

sağol hayatım ya tabiki takdiri ilahi allahım nasip ederse ama çok istiyorum kayınvalidem bu konuda kırıyo beni biraz cahilliğine inanamıyorum sanki ben istemiyorum yumurtalama tedavisi istiycem sen nasıl bir tedavi görüyosun anlatsana

sağol hayatım ya tabiki takdiri ilahi allahım nasip ederse ama çok istiyorum kayınvalidem bu konuda kırıyo beni biraz cahilliğine inanamıyorum sanki ben istemiyorum yumurtalama tedavisi istiycem sen nasıl bir tedavi görüyosun anlatsana

canım ben 3 ay yumurtlama tedavisi klomen ilacı kullandım ama yumurtam çatlamadı ve hep kist oldu şimdi yine 2 tane ksirim var onun tedavisi bitince iğneye başlıcam allahın izniyle ama sana derimki ben sürekli düzensiz olduğu için bunun düzelmesi çok zor ama düzensiz olnaların bebeği olmuda diyemem oluyo çünkü ama sen yinede geç kalma canım tedavi ol de druna ben bebbek istiyorum

gerekirse işten ayrılıp bu konuya yoğunlaşcam sadece tüp bebek düşünüyormusun canım çok dua etcem hepimiz için allah herkeze nasip etsin evlat sahibi olmayı bide senin yaş kaç tüp bebekte yaş sınırlaması varmı ya kusura bakma inan ben bu konuyu yeni öğreniyorum daha

X