Çocuk Hastalıkları Arkadaslar merhaba benim 9 aylik bir kiz bebegim var.

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

zevlan61

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2022
7
0
34
arkadaslar merhaba. Benim9 aylik kizim var. Ozelbolgesinde kivrimlarinda kotu bir koju var sanirim havasizliktan oluyor bez takiyor diye galiba. Amaben sik sik degisiyorum altini yikiyir ve kuruluyorum. Fakat ozel bolgesinde de ara ara beyaz akinti az sekilde ve olu balik kokusu geliyor bana ? Ben süprüntü alinip bakilmasini istiyorum ona. Hangibolume gitmeliyiz ama onu bilmiyorum? Idraryollarinda bir sorun yok coxuk doktoruna goturmustum anlatmistim sorunumu ama anlamadi tabikide benden idrar tahlili ve kulturu istedi temz ciktilar. Idrar yollarinda sorun yok. Hangibolume gotursem ozel bolgesine zarar verilmeden supruntu alirlar mi mantar mi enfeksiyon mu var bebekte??

Çocuk doktoru bakar bebeğinize, içinize sinmediyse başka bir çocuk doktoruna daha götürün

Çocuk doktoru bakar bebeğinize, içinize sinmediyse başka bir çocuk doktoruna daha götürün
Ya goturdum birkez ama idrar yolu ilthplanmasidir seklinde idrar istedi verdik sonuc temiz cikti kultur de verdik temiz cikti. Viseyi yok dedi gonderdi beni. Baskabir doktora gosterdim cocuk doktoruydu mantar olablr mi dedim oda tryosd adinda bir krem sur dedi orasina dusunun teshisi ben koydum oda surebilirsin dedi. Hicbiseydenanladiklari yok nasil doktor olmuslar hayret dogrusu. Bskahangi bolume goturmeliyim arastiriyorum ama hicbisey bulamadim sorunun ne oldgnu ben bulmaya calisiyorum is basa dusty

Yalnız enfeksiyon veya mantar olsaydı idrar tahlilinde zaten çıkardı neden bunlar için ayrıca tekrar baktıracaksınız ki

Yalnız enfeksiyon veya mantar olsaydı idrar tahlilinde zaten çıkardı neden bunlar için ayrıca tekrar baktıracaksınız ki
Koku var dıye ölu balık kokusu var kzımın ozel bolgesının kıvrımlarında sık sık temzleyıp kuruladgm halde

Havasızlıktan oluyor,eğer mantar olsaydı çocuk her fırsatta elini atar kasirdi ayrıca mantarı farketmemek gibi bir durum olmazdı pişigin çok daha kötü hali , o durumu ara ara bende kızımda yaşıyorum eğer kaka vajina içine girerse ve yüzeysel temizlik yapılırsa koku oluşuyor,ben öyle durumda sabunlayarak yıkıyorum hiçbisey kalmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…