arkadaşlar lütfen yardımmm!!!

B

bahartan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bahartan
slm ben yeni üyeyim sormak istediğim konu şu 3 aydır hamile kalabilmek için uğraşıyorum bu ay adetime 3 gün var ama kasığımın sağ tarafında hafif bir ağrı sabah hafif bulantı ve aşırı baş dönmeleri yaşıyorum bu ay yumurtlama testi aldım ve o şekilde ilişkiye girdik hamile kalmış olabilirmiyimm yazdığım belirtiler hamilelik belirtisi olabilirmi şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

• Konu Sahibi bahartan
bence olabilir canım sen en kısa zamnda kan tahlili yap emin olursun

• Konu Sahibi bahartan
slm ben yeni üyeyim sormak istediğim konu şu 3 aydır hamile kalabilmek için uğraşıyorum bu ay adetime 3 gün var ama kasığımın sağ tarafında hafif bir ağrı sabah hafif bulantı ve aşırı baş dönmeleri yaşıyorum bu ay yumurtlama testi aldım ve o şekilde ilişkiye girdik hamile kalmış olabilirmiyimm yazdığım belirtiler hamilelik belirtisi olabilirmi şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

bence mide bulantıları ve baş dönmeleri daha çok gebeliğin ilk haftalarından sonra başlıo kasık ağrısı adet belirtiside olabilir umudunu kırmak istemem ama kendini şartlandırma var diye benim 3 ay oldu korunmayı bırakalı 3 aydır sürekli hamilelik belirileri yaşıyorum gerci ilk ay vardı düştü 2 aydırda sürekli stresten ve düşünmekten adetim gecikio yani akışına bırak varsa zaten 1 haftaya kadar kesin öğrenirsin benim gibi hayalkırıklığına uğramazsın inş arkadasım

• Konu Sahibi bahartan
çok teşekkürederimm yazılarınız için bugün 2 gün kaldı adetime normalde hiç şaşmaz bakalım inşallah hamileyimdir canlarım bide acayip yemeye başladım önceden şalgam suyu hiç sevmezdim içmezdim şimdi ise acayip canım istiyo içiyorum bakalım 1 hafta daha bekliycem eğer adet olmazsam test yapıcamm arkadaşlar dua edin inşallah hamişimdirrr

• Konu Sahibi bahartan
inşallah hamişsindir ama kan testi yaptırınca çıkar beklemek istemiyosan mutlaka yaptır.

• Konu Sahibi bahartan
gündogdus çok sağolll bugün adetime 1 gün kaldı yani 23 ünde sabah adet olmam gerekiyor ben aylardır çok sıkı takip ediyorum adet günlerimi saati bile şaşmıyor :) ama buay garip bişey var kasığımda ve belimde hafif bi ağrı var ide bulantım çok hafif var başım çok dönüyor internette araştırdım bazı kişilerde hamilelik belirtileri erken başlıyormuş çok fazlada umutlanmak istemiyorumm ama içimden bi his hamile olduğumu söylüyor bi kaç gündür vücudumda bir halsizlik var sanki hasta olacakmışım gibi yani böyle canım bakalım Allah büyük inşallah hamişimdirrr.

• Konu Sahibi bahartan
Bence Olabilir Canim Emin Olmak Istiyorsan Kan Tesi Yap ...

X