Arkadaşlar lütfen yardimm!! Umuda ihtiyacım var :((

SarilmaSaldirisi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
504
437
33
Arkadaşlar ben geçen hafta hipertiroidi- zehirli guatrm olduğunu öğrendim. Birkaç ay sonrası için bebek denemelerine başlayacaktık. Dünyam başıma yıkıldı. Kendimi çok ama çok kötü hissediyorum. Daha önce istemediğim için vicdan azabı çekiyorum. 4 yaşında bir kızım var çok şükür onun biraz büyümesini beklemiştim.

Sorum şu: tsh 0.008 T4 2,6 t3: 17
Değerlerim birkaç ay içinde düzelir mi?? Hipertiroid ilaçları plasentadan geçiyormuş sanırım. Hamilelikte kullanan var mı? Yaşadıklarınizi bildiklerinizi benimle paylaşırsanız çok ama çok teşekkür ederim

Merhaba ben şuan suakut tiroidit geciriyorum. Bu tiroid bezinin iltihabidir. Bundan dolayı hipertiroid oluyor bir süreliğine. Inanilmaz bir bogaz agrisi yapiyor. Hep merak ettigim bir şey var. Graveste te boğaz agrisi oluyor mu yoksa kan testinde tesadüfen mi belli oluyor ?

Merhaba, geçmiş olsun. Ben de olmadı. Ellerimde hafif titreme başlamıştı bendeki tek belirti buydu. Bunun üzerine test verince çıktı.

Merhaba. Troid iltihabınız geçti mi acaba? Bende de var çok büyük ihtimalle.. Kendiliğinden geçiyormuş. Siz de iyileşmişsinizdir inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…