Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz

naz1010

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2024
7
0
26
17 gün önce ilişki yaşadım ertesi gün hapı kullandım adet günüm geldi fakat sadece lekelenme oluyor 3 gündür gebelik olabilir mi yardımcı olur musunuz test yaptım ama negatif galiba.

Eklentiler

• IMG_4222.jpeg
    IMG_4222.jpeg
    60,3 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_4180.jpeg
    IMG_4180.jpeg
    114,5 KB · Görüntüleme: 23
Lekelenme kahverengi akıntıyla başladı kırmızıya döndü ama adet kadar fazla değil çok az geldi 3 gün felan sürdü pedi doldurmuyor o derece az ne olduğunu bilen varmı haptan kaynaklı olabilir mi gebelikten şüphelendim streslendim yardımcı olun lütfen

Lekelenme kahverengi akıntıyla başladı kırmızıya döndü ama adet kadar fazla değil çok az geldi 3 gün felan sürdü pedi doldurmuyor o derece az ne olduğunu bilen varmı haptan kaynaklı olabilir mi gebelikten şüphelendim streslendim yardımcı olun lütfen
Testini negatif çıkmış kirmizili kanama adet kani olabilir yerlesme zannetmiyorum ama 1 hafta sonra tekrar bir test yapabilirsiniz isterseniz.

Beyaz silik bir çizgi var birinde bende şüphelendim öyle olunca tam adet de olamadım akıntı oldu sadece tekrar yapacağım 3 4 gün sonra. Negatif olduğuna emin misiniz acaba

hamile olabilirsiniz ama benim adetim 1 gün geciktiğinde test yapmıştım baya belliydi belki geç döllenmedir hafif bi çizgi var sanki ama belkide stresten böyle gelmiş olabilir adetiniz ben yerleşme kanaması yaşamadım o yüzden bişey diyemiyeceğim

hamile olabilirsiniz ama benim adetim 1 gün geciktiğinde test yapmıştım baya belliydi belki geç döllenmedir hafif bi çizgi var sanki ama belkide stresten böyle gelmiş olabilir adetiniz ben yerleşme kanaması yaşamadım o yüzden bişey diyemiyeceğim
İkinci çizgi de hiç pembelik yok beyaz çizgi pek anlamadım

İkinci çizgi de hiç pembelik yok beyaz çizgi pek anlamadım
Bende pek anlayamadım beklemekte zor o günlerde sizi çok iyi anlıyorum bir hafta en azından geçse herşey netleşir en iyisi beklemek çünkü kanda bile belli bir haftadan sonra çıkıyor benimki beş haftalıktı mesela keseyi göremedi beta 480civarı çıkmıştı sizin bu haftayı sayarsak 3 hafta oluyor birkaç hafta daha lazım

X