Arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana

kubra8785

Guru
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2012
14
0
37
Hayırlı akşamlar arkadaşlar
İşin içinden çıkamadım sizlere bir danışmak istiyorum.
Yaklaşık 21 aylık evliyim.Son iki aydır bebek düşüyoruz. Geçen ay olmadı, bu ay bekliyorum bakalım :) Mevlam hayırlı zamanda,hayırlı evlatlar versin isteyen,dileğen herkese inşaallah.
Benim sorunum ise; son 15 gündür göğüslerimde şiddetli kaşınmalar oluyor. Ama öyle böyle değil,hani sivrisinek ısırır tatlı tatlı kaşınır ya aynen öyle. Uç kısımları hassas acıyor da... acaba hamilelik belirtisi olabilir mi?

Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.. Inşaallah hastalık vs.değildir. Hiç bu kadar kaşıntı olmamıştı da biraz araştırma yapınca az da olsa hamilelik belirtileri arasında gördüm. Hayrlısı olsun inşaallah :)

Olabilir ama denemelere başlayıncada böle belirtiler olur. Mesela ben 4 ay sonra hamile kaldım ama heray bütün belirtiler oluyordu. .bazısı psikolojik bazisida gercekten. .yakın zamanda hayırlısıyla gelir inşallah. .

Hamilelik düşünen her bayan doktora gitmeli ve gebelik öncesi folik asit kullanmalı kansızlık varsa erkenden demir kullanmalı lütfen bunuda es geçmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…