arkadaşlar lütfen yardım

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaşlar 6 haftalık hamişim ama henüz bebeğimin kalp atışları duyulmadı...bir de gebelik kesesi gözüküyor..haftaya doktor çağırdı ve tekrar karından ultrasonla bakacağım dedi o zaman da göremez ise,vajinal ultrasonla bakacakmış..allahım çok korkuyorum ya o zaman da kalp atışlarını alamazsak ne olacak??? bir de 6 haftalık bir gebelik kesesinde bebek görünür mü?? görünmez ise ne zaman görünür???? ikici gebeliğim bu..bilen varsa lütfen bana bilgi versin..hepinizi öptüm kızlar...senağlamasenağlamasenağlama

• Konu Sahibi EU1
merhaba canım,kalp atısını duymamıs olman normal dr.um bana 8 haftaya kadar duyarız demişti ama biz 6 haftalıkken duyduk kalp atıslarını ve bebişide kesenin içinde gorduk..ama bu degişebiliyor..sıkıntı yapma bunu kendine bi dahaki gidisinde mutlaka goreceksindir bebişini..Allah saglık versin hepimize ve bebişlerine..

• Konu Sahibi EU1
canım bende 6 haftalıkken gitmiştim ama kalp atışlarını uymadık çünkü ultrason cihazı eski olduğu için duyamadık ama sorun etmedim bebişi gördüm fasulye tanesi gibi üzülme daha erken kalp atışınıda sorun etme canım 8.haftada belli olur

• Konu Sahibi EU1
Çok telaş yapma canım. Normaldir. Dileğimiz önümüzdeki hafta gittiğinde kalp atışlarını duyar burdan da bizimle paylaşırsın...!!!!!

• Konu Sahibi EU1
hiç moralini bozma 6 hafta daha çok erken. bende ilk gittiğimde sadece kese vardı.oda küçücük birşeydi. bende endişe etmiştim ama 2 hafta sonra gidince yani 7 haftayı geçmiştik sanırım tam hatırlamıyorum herşeyi gördük.son adet gününe göre hesaplamada günler kayabilir yani bebek oluşumu 3-4 gün sonra olmuşsa oda farkediyor benim öyle olmuş. kişiye göre değişiyor. merak etme.

• Konu Sahibi EU1
kızlar çok teşekkür ederim yaa bana büyük moral verdiniz...umarım bebeğimin kalp atışlarını duyabilirim..çok ağladım moralim çok bozuldu açıkcası önümüzdeki haftayı iple çekiyorum..ne olur bana dua edin

• Konu Sahibi EU1
canım endişe etme bişey olmaz inşallah benim 7 haftalıkken vajinal ultrasonla bakmıştı o zaman kalp atıslarını duymustuk.sende duyarsın canım hic korkma

• Konu Sahibi EU1
canım endişe etme bişey olmaz inşallah benim 7 haftalıkken vajinal ultrasonla bakmıştı o zaman kalp atıslarını duymustuk.sende duyarsın canım hic korkma

• Konu Sahibi EU1
çok sağol mujdes bu hafta bana bir yıl gibi gelecek sanırım..

Canım hiç korkma 8.haftada çok net görülebiliyor canım...sabırla bekle emi..Vajinal ultrasonla daha net oluyor canında hiç yanmıyor canım..normal ultrasonsa bol su iç öyle git çok net olur o zaman..

canım bende 7. hafta duydum,merak etme inşallah sende haftaya duyarsın

Canım hic merak etme bende senin gibi cok panik yapıp üzülmüştüm. Hatta bana doktorlardan bazısı 6.haftada olması gerekiyordu gibi laflar etti ama sonradan gittiğim başka doktor 8.haftaya kadar dedi. Ve nitekim 7. haftadan sonra kalp atıslarını cok sukur duymustuk. Senin de aynı olacak insallah hic merak etme. Güzel haberlerini bekliyor simdiden hayırlı olsun diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…