arkadaslar lütfen yardım edin

melek95

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2014
7
0
34
Arkadaslar son adetimin ilk günü 5 şubat, yaklasık olarak 26 günde bir tekrar ediyor.22 subat cumartesi günü nisanlım ile sürtünme yoluyla iliskiye girdik, çıplaktık. O gün nisanlım iliskiden çok sonra bosaldı ama vajinama da bosalmadı. Fakat o günün aksamından beri sol kasıgımda çok siddetli agrı var. Bnun nedeni hamile olmam olabilir mi? bunun dısında mide bulantısı sık idrara çıkma gögüs hassasiyeti gibi hamilelik belirtilerim yok, sadece bikaç defa gögüslerim sızladı. Sizce hamile mi oldum bir sekilde yani zevk suyundan dolayı hamile olmus olabilir miyim, yoksa o gün çok ince giyinmistim gündüz birlikte deniz kenarında dolasırken çok üsümüstüm ve ayaklarımda da çizme yoktu , babet vardı. eve döndügümüzde bile titriyordum, üsütmeme mi baglı yoksa sol kasık agrım ve aynı zamanda sol kasıgımda yanma var.

İdrar yollarını üşütmüşsün. Hamilelik sürtüymeyle zevk suyu ile olmaz. Korkmanıza gerek yok.

Zevk suyunun az da olsa sperm içerdigini ögrendim o yüzden bir an korktum

Alakası yok. Rahat olabilirsin. Kadının zevk suyunda sperm yoktur. Erkeğin spermide kadının içine boşalmadığı sürede hamilelik olmaz. Tam bir ilişki yaşamamışsınız.

Alakası yok. Rahat olabilirsin. Kadının zevk suyunda sperm yoktur. Erkeğin spermide kadının içine boşalmadığı sürede hamilelik olmaz. Tam bir ilişki yaşamamışsınız.

anladım ama ben erkegin zevk suyunu söylemistim aslında belki vajinadan içeri girmisse ki bu çok düsük bi ihtimal ama yine de endiselendim. Çok tesekkür ederim

arkadaslar ayrıca idrarımda birkAÇ tane beyaz noktalar var ama çok küçükler bunlar da hamilelik belirtisi midir yoksa enfeksiyondan da olabilir mi çok korkuyorumm

Şimdi kasık ağrısının neden olduğunu biliyor olman gerekiyo bence:26:
Bir günde hamilelik belirtisi olur mu sence?
Zevk suyunda evet sperm bulunuyo-muş. O bölgeye geldiyse ve pozisyon, senin vücudunun hamileliğe hazırlığı, spermin kalitesi vs gibi etkenler tamamsa öyle de hamile kalabilirsin ki kalanlar varmış.

Bir hafta sonrasında test yap rahatla. Benim anlamadığım bu büyük bi'risk bi'kondom takmak çok zor olmasa gerek niye riske giriyosunuz:26:

çok ani oldu yani açıkcası nasıl desem aklımızda bile yoktu. bir günde hamilelik belirtisinin olmadıgını bende düsünüyordum ama forumda bi konuda bi üye yumurta döllenip rahme yerlesince hemen belirtiler baslar yazmıstı o yüzden soruyorum. Bu arada testi adet geçikirse mi yapmalıyım

İlk defa duyuyorum bi'günde belirti göstereceğini hamile olduğunu ikinci ayda anlayan dolu insan var:26:
Kan testi yaptıracaksan okadar beklemene gerek yok gebelik hormonu salgılanmaya başladığı an kesin sonuç veriyo.
%10 bi'ihtimal hamile kalman ama Allah ol deyince oluyo biliyoruz ki o yüzden aklına takılacağına test yap için rahatlasın.
Sen bilirsin tabii ama zor durumda kalırsın eğer öyle bi'şey varsa dikkat etmelisin bir kadın olarak. (hamilelik kısmından bahsediyorum diğeri kimseyi ilgilendirmez)

anladım tesekkür ederim iki gündür antibiyotik kullanıyorum ve su an agrılarım gecti, en kısa zamanda test yaptıracagım. Bu arada kan testi için jinekologa mı gitmeliyim hiç bilmiyorum da

anladım tesekkür ederim iki gündür antibiyotik kullanıyorum ve su an agrılarım gecti, en kısa zamanda test yaptıracagım. Bu arada kan testi için jinekologa mı gitmeliyim hiç bilmiyorum da

Dahiliye de yapıyor danışmada söylersen zaten yönlendirirler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…