Aile Planlaması Arkadaşlar lütfen paylaşın

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Hayatimsiniz121385

...
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2014
5.810
16.308
Arkadaşlar ben bundan iki ay önce spiral taktirdim ve ilk zamanlar hemen hemen hiç yan etkisi yoktu ama bu iki haftadır sabahları bel ağrısından kalkamiyorum ağrısı giderek bütün vucuda yayılıyor yani kemiklerim bile ağrıyor diyebilirim cuma gününden beri her günde 3 ağrı kesici alıyorum Aybaşımda yaklaştı spiral bel ağrısı yapıyor mu yapıyorsa takipta aynı durumda olan arkadaşlar sizden cevap bekliyorum tskler.

Alâkası yok ama bi doktora git benim kaymıştı fark edilmiyor eğer etkisi olsaydı hemen gösterirdi 2 ay sonra olan birşey başka geçmiş olsun

Bilmek isteyen olursa diye yazıyorum ben ev doktoruna da gittim kadın doktoruna da gittim ortopediyee gittim hiç bişey çıkmadı yalnız kadın doktoru spiralden sonra vücut alışana kadar 6 ay sürüyor dedi belki ondan oluyor belinde ağrı Orthopädie de yanlış hareket yapmış olabilirsin dedi geçmezse bir ay sonra gel jimnastiğe yazarım seni dedi ama bence bu sırt ağrım tam ana rahim olduğu yerde ağrısı daha fazla bence spiralden dolayı çünkü bugüne kadar böyle bişeyle hiç karşılaşmadım.

X