Arkadaşlar lütfen desteğinize ihtiyacım var okuyun

Mryna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
162
49
29
Arkadaşlar meraba daha önce biraz açmıştım size olayı 5 sene birlikte olduğum biri vardı arkadaşımla sevgili olmuştu kız bizimle aynı şehirde yaşamıyordu.. tatil için geldi o yokken adam hep beni arıyordu falan ben hayatımdan çıkarmaya karar verdim o bana ulaşsada asla izin vermiycem ki kız burdayken ulaşmıyo.. gidince arıyo.. kıza söylesemde kız inanmıyo.. şuan burdalar beraber mekan mekan geziyolar görmek istemiyorum bi instagram story de biyerde denk gelirim diye bu hafta instagrama bile girmedim.. tek istediğim unutmak ve görmemek.. adam bana o kadar kötü seyler yasattı ki o kıza benle aldattığını söyledim diye beni boğazlamaya bile kalktı ama o kızla çok güzel çok iyi bi ilişkileri varmış içime yediremiyorum bana bu kadar sey yasatan birinin baskasını mutlu etmesini nasıl kendime dirayet verebilirim biraz destek olur musunuz...

Arkadaşlar meraba daha önce biraz açmıştım size olayı 5 sene birlikte olduğum biri vardı arkadaşımla sevgili olmuştu kız bizimle aynı şehirde yaşamıyordu.. tatil için geldi o yokken adam hep beni arıyordu falan ben hayatımdan çıkarmaya karar verdim o bana ulaşsada asla izin vermiycem ki kız burdayken ulaşmıyo.. gidince arıyo.. kıza söylesemde kız inanmıyo.. şuan burdalar beraber mekan mekan geziyolar görmek istemiyorum bi instagram story de biyerde denk gelirim diye bu hafta instagrama bile girmedim.. tek istediğim unutmak ve görmemek.. adam bana o kadar kötü seyler yasattı ki o kıza benle aldattığını söyledim diye beni boğazlamaya bile kalktı ama o kızla çok güzel çok iyi bi ilişkileri varmış içime yediremiyorum bana bu kadar sey yasatan birinin baskasını mutlu etmesini nasıl kendime dirayet verebilirim biraz destek olur musunuz...
Onu mutlu etmiyor ki, gözünü boyuyor. Er geç benzerlerini o kızcağıza da yaşatacak. Siz kurtulduğunuza sevinin. Keşke yeni sevgilisi de sizi dinleyip inansaydı.

Bırak ne hali varsa görsün, kurtulmuşsun şükret bence. Hiç kendi kendine onlar mutlu falan diye düşünme göstermeliktir.
Aynen böyle düşünüyorum çok mutlular çok iyiler bi yerde görürsem inanın çok acı çektim temmuz ayından beri daha yeni içim biraz körleniyo ne yedim ne içtim tekrar aynı acıları çekerim diye korkuyorum çok acıdı canım travma oldu bende görmek istemitorum instamı dondurcaktımm yasadıpım yer küvük herkes ortak burda bi yerde biri bişey paylasır onları görürüm diye çok kkrkuyorum sonra dedim ne zamana kadar kacıcam

Kimse birinin hayatını alt üst edip mutlu olamaz,ben karmaya inanan biriyim.Gün gelir size yaşattıklarının bedelini fazlasıyla öderler.Mutlaka kulağınıza gelir bunlar ama sizin tek yapmanız gereken ikisini de heryerden engelleyip tamamen hayatınızdan çıkarmak olacaktır.

Onu mutlu etmiyor ki, gözünü boyuyor. Er geç benzerlerini o kızcağıza da yaşatacak. Siz kurtulduğunuza sevinin. Keşke yeni sevgilisi de sizi dinleyip inansaydı.
Kız bana inanmıyoniftira atıyomuşum elimde kanıtlar var ama adam beni tehdit etti gösterirsen hayatını mahfederim falan diye ondan dan dan o salak kızın suratına vuramıyorum bende geçen haftaya kadar attpı mesajlar bile duruyo çok üzgünüm ben onlar giç bisey olmamış gibi devam ediyo ama allah böyle uygun gördü demek ben değiştiremiyorum elimden bisey gelmiyo

Kimse birinin hayatını alt üst edip mutlu olamaz,ben karmaya inanan biriyim.Gün gelir size yaşattıklarının bedelini fazlasıyla öderler.Mutlaka kulağınıza gelir bunlar ama sizin tek yapmanız gereken ikisini de heryerden engelleyip tamamen hayatınızdan çıkarmak olacaktır.
Ben engelledim heryerden ikisinide başkalarından görürüm diye korkuyorum... belkide ben sucluyumdur belkide onlar çok mutlu olcaktır.. karma çalışmaz bu sefer her sey benim hatamdr allah yapmasaydın diyodur belki ... tekrar o eski haşime dönmel istemiyorum yasamıyo gibiydim çok acı çektim

Sen ne kadar anlatırsan karşındaki insan hep kıskandığını düşünecek. Sen kötü olursun. O yüzden kıza söylemeyi bence bırak. Numarasını da sosyal medyalarını da engelle. Sana ulaşamasın. Sen de onları görme. Bir süre sonra sen de hayatına kaldığın yerden devam ettiğin zaman bunların seni ne kadar dibe çektiğini fark ediceksin. O yüzden bu süreci evet yaşayacaksın ama kendini çok kaptırıp da yıpratma.

Öncelikle sen bu adamla sadece 1 yıl sevgili olmuşsun geri kalan 4 yıl sadece cinsellik yaşadık yazmışsın. Aranızda geçen muhteşem güzel anılar, aşk ve bağlılık dolu bir ilişki mi var da canın yanıyor anlamıyorum? Cinsellik yaşamana kimse bişey demez ikiniz karşılıklı istemişsiniz ama bu kadar toksik bir ilişki bitti diye sevin bence. Bazı insanlar kendi bitiremeyecek kadar güçsüzdür en azından bu kızla olur karşı taraf bitirir sen de temiz yeni bir sayfa açarsın. Sana kalsa senelerce sürecek kendine bir parça saygın kaldı mı ? Sana yazık değil mi?

Başkalarının mutsuzluğu üzerine mutluluk kurulmaz. Görünüşe aldanmayın daha derinlerde neler var bilemezsiniz. Siz kendi hayatınıza odaklanın ve mutluluğu başka yerde arayın. Hayatınızdan çıkartmışsınız artık sizi mutsuz edemeyecek ama onu ve onun hayatındaki şahısı düşünerek, onun bir şey yapmasına gerek kalmadan sizi mutsuz etmesine izin vermiş oluyorsunuz. Artık o yok bunu kabul edin ve yok sayın. Birini unutmanın en güzel yolu onu değersizleştirmektir.

X