arkadaslar kanaması olan varmı

klmro

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
13
0
arkadaşlar merhaba basına aynısı gelen varmı soleyın lutfen adetım geçti tam hamileyim diye sevinirken adet gibi kanamam basladı doktor bebek goremedi ama kan testinde çıktı kan testi kesin sonoçmu lutfen yazın

canım inşallah hamilesindir belki bebegin çok küçük oldugu için gözükmemiştir benimki de 6 haftalıkken gözükmüştü.kan testi genelde dogru çıkar tekrar git doktora 1 hafta sonra belki gözükür ozaman. hayırlısı olsun hakkımızda.

canım inşallah hamilesindir
genellikle kandan yapılan test doğru çıkar
küçük olduğu için görünmemiş olabilir..
Bence tekrardan doktorunla görüşüp karnın açken test yaptır bence
İnşallah muradın olur canımmm..Allah yardımcın olsunn:1hug:

ins bir problem yoktur canim hamilesindir benim 7 haftalik gorunmemisti ultrasonda vajinaldede gorunmedi dr hamile degilsin dedi ama 11 haftalikken gorduk. kan testi kesindir biraz daha bekle hayirlisi olur ins

canım muhtemelen hamılesın..bende de aynısı oldu..doktorum bebk rahme yerlesırken kanama olur dedı.muhtemelen senınkısıde böyle bır durum .ben sımdı 9 haftalık hamıleyım..allah tamamına erdırsın ınsallah..

henuz erken dönemındeyse bebek gözükmemıs olabılır..sen içini ferah tut..gelecek hafta doktora tekrar git..hem testi yenıden yaptır,hemde ultrason baktır..umarım kimyasal gebelık fılan degıldır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…