arkadaslar kanamam var fakat bebegımın kesesı olusmus bu nasıl oluyo ANLAMADIM YARDIM

zelal63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
254
2
lutfen yardım edın bebek dusmus yada dusuyor olsa kese olusurmu 1hafta once kese yoktu ve yıne kanamam vardı oysa yıne kanamam var ama kesede var

ya yanlış bilgi vermek istemem, aslında ne demek istediğini de pek anlamadım, aklın karışmış, ya da karışık anlatmışsın, açık seçik bir daha bilgi ver..

kanamanın olması kesenin oluşmaması anlamına gelmez ki canım. inş sağlıklı bir şekilde devam ettirirsin hamileliğini .en yakın zamanda da bebişinin kalp atışlarını duyarsın inş .

hamile olupta aylarca kanama yaşayan kadinlar var olabilir yani senin şimdi yapmam geren en önemli şey yatip dinlenmek ve fazla yorulmamak.inşallah sonu hayirli olur şekeri.

canım kese oluşabilir ..kanama ile bağlantısı yok bunun..ama dr un ilaç vermeli ve kanamanın neden olduğunu söylemiş olması gerekli ..bence telaşlanma hemen..önemli olan şu dakikadan sonra düşük olmaması için yapman gerekenler..bunu da dr unla görüş bence..

lutfen yardım edın bebek dusmus yada dusuyor olsa kese olusurmu 1hafta once kese yoktu ve yıne kanamam vardı oysa yıne kanamam var ama kesede var

sana en ıyı sekılde doktorun yardımcı olur cnm biraz karısık anlatmışsın :uhm: düşük riskin varsa kanama olusur düşük yapıyorsanda kanama olusur hatta suda var 9 ay boyunca kanama olupta hamıle olanlarda var oyuzden doktoruna bi danış saglıklı bılgiyi ancak ultrasonografıyle ondan ogrenebilirsin CADIARZU

canim keseyi gordugune simdilik gozun aydin. en azindan dis gebelik rsikin kalkti ortadan.

kanaman olabilir. benim arkadasim 9 ay yatti bu yuzden. sen de sakin kalkma yorma kendini ve bol bol su ic. gunde 12-15 bardak veya daha fazla.

hadi gozun aydin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…