arkadaslar kafam karıstı :(

Herseyimsin12022011

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2011
48
0
slm arkadaslar,
en son 22 nisanda regl oldum ve 1 mayısda yumurtlama oldu, normalde daha gec olurdu ama ogün doktora gitmistim ve 1 mayısda yumurtlama oldugunu söyledi. iki haftadır sol yumurtallıgım cok agrıyor sürekli sancı gıriyor ve acayip siskin hissediyorum kendimi sanki afedersiniz böyle altdan birsey giriyor gibi sancilarim oluyor. dün cok hafif kahverengi leke oldu ama sanki adet sancim vardi ondan sonra öyle oldu. dün test yaptım negativ cikti. acaba ben cok erkenmi testi yaptım? yumurtlama erken oldugu ıcın testi erken yaptım aslında. bana akıl verin kızlar ne yapım doktora gitsemmi?

canim hakkinda hayirlisi olsun insallah bebisin vardir
Benimde bir sorum olacak aslinda tecrübesiz sayilmam bir oglum var ama insn heyecandan ne düsünecegini sasiriyor. Oglum 18 aylik ve biz ona bir kardes istiyoruz korunmuyoruz.
Korunmayi biraktgimda ilk ay 18 Mart da adet oldum. Gecen ay iste 15 Nisanda. Be öyle adet günlerimi aklimda tutan bir degilim bu yüzden sadece bu ikisini biliyorum. Mantik olaarak benim ne zaman adet olmam gerekir? internette hesaplayicilara baktim 13 mayis yazdi ama ne kadar dogru cikar bilmiyrum. Dün heyecanlanip bi test yaptim sonuc negatif 2 gün öncede inanilmaz bi agri oldu ayni adet agrisi gibi hatta dedim kesin adet olucam ama hala yok bisi :S Kafam karisti kizlar ben almanyada yasiyorum ve burda kan testi yapmiyorlar cani tez degil bu almanlarin bekle diyorlar hep. Idrar testleri de pahali burda 20 tl. bitane var suan evde ama bosa da harcamak istemiyrm. kizlar biri bana akil versnn :S

evet bugün 13 mayıs adet günün ama stresten mevsim değişikliğinden de gecikebilir
bir tane çocuğun olduğu için hamile kalmakta çok zorlanacağını sanmıyorum
ALLAH en kısa zamanda bebiş nasip etsin

canim bendede ayni öyle bi adet sancısı oldu ama sadece bıgün sürdü kahverengi bı leke oldu sadece 2 gündürde hic birsey yok sürekli idrara gidiyorum ve inanılmaz cok akıntı var ben ayin 17 sinde adet olmam gerekiyor sende strestende gecikme olabilir stres yapma sakın ama kime diyorum kendimde farklı degilim :)ama normalde 13 mayısda adet olman lazim dıger ayda 28 gün sürmüs bu ayda 28 hesaplarsak 13 mayıs cikiyor. insallah hamileyizdir :) bu arada sen nerde kalıyorsun?

canim Ben Kölnde yasiyorum sen nerdesn? stres yapmiyorum aslinda o kadar bendede oldu kahverengimsi bi akinti ama bikere oldu bidaha da bisi yok evet insallah hamileyizdir yaaaa

Ben de yeni evliyim yani eylül 2010da evlendim ama hala yeni gibi geliyor:)ben henüz bebek düşünmüyorum ama isteyenler bi an evvel kavuşurlar umarım..eşim son zamanlarda çok dillendiriyor ama duymamazlıktan geliyorum..yanlış mi yapıyorum bilmiyorum

bende avusturyada kalıyorum canım almanya sınırında. esim evlendigimizden beri hep cocuk istedi ben hic oralı olmuyordum :) sonrada pisman oldum simdi ikimizde cok istiyoruz ya hem 24 yasindayim doktor en uygun yas diyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…