arkadaslar kafam cok karisik yardimci olurmusunuz

birgxuxl38

biricigim benim
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
1.423
7
37
biz ikinci cocugu istiyoruz insALLAH nasip olursa benim adetlerim her zaman düzenlidir her ayin 15inde adet oluyordum ama gecen ay yani 12. ayda hem 15 de adet oldum hemde 31.de bu ayin 14de doktora gittim cok basdönmelerim ve cok sik tuvalete cikmam gerekiyor bu sebebden gittim ama doktor bisey göremedi benim simdi yine gögüslerimde sizlanmalar var yine wcye cikiyorum ve hala adet olmadim acaba 31indemi olmam gerek sizce test yapsammi beklesemmi bebek olsa doktor görürmüydü?acaba üstüne görme olayimi yasiyorum yardimci olursaniz sevinirim

arkadaşım bende aynı senin gibi geçen ay aralıkta hem 10 unda oldum hem24 ünde bende şaşırdım hatta konu bile açtım.bizde bebek düşünüyorduk rahim bu duruma alışmak için bazı insanlarda böyle bir ayda iki adet olarak bebk istediğini hissettiriyor yumurtalıklara.sen 31 inde adet olacaksın büyük ihtimal.bende 24ünde oldum bu ay

evet dogru olabilir cünkü icimde daha cok adet olacakmisim gibi his var ve karin agrim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…