Arkadaslar kaburgalari agriyan varmi, benim cok agriyor

yonca54

cimcime"nin Annesi
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
377
5
:bbo:3 34. haftalik hamileyim bebegim büyüdükce kaburgalarim agrioyor hatta bazen dayanilmaz geliyor aranizda benim gibi agri ceken varmi?

benimde ağıyor kaburgalarım ama kafası orda hissediyorum galiba o baskı yapıyor bide parmaklarımı kapıyorum bir daha açmak için eşimi çağrıyorum:)

ben de 36 haftalık hamileyim kaburga ağrısı bir yana midem felaketti ama 2 gün önce garip birşeyler hissettim sanırım bebek doğum kanalına girdi yani birden böyle aşağı iner gibi oldu ve şu anda midem o kadar rahatki herşeyi yiyebilirim. Kaburga ağrım da geçti.

Canım benimde ağrıyordu 1-2 haftaya geçer ara ara sızlar. bebeciğin büyüyo annesia.s.:nazar: Sabret son ay biraz ağır geçiyo..Sağlıkla gelsin bebeciğin:emir_bebek::nazar:

Çok normal. Artık bebeği büyüdü kaburgalarına baskı yapıyor. Kaburgalarının ağrıması hatta nefes almakta zorlanman gayet normal.

bende 35+1 haftalığım ama kaç haftadır kaburgalarım felaket ağrıyo baskıdan dolayı eğilmek bükülmek imkansız oldu gibi bişey artık sütyen bile takmak ölüm geliyodu artık evde penye sütyen takıyorum onunla biraz rahat ettim

arkaaslar hepinize tessekür ederim sanirim 34 -35 haftada cok agri yapiodr gittim yapabilecegimbisey yok üzgünüm bas asagi duruo v hareket ettikce kaburgalarina migdene ve karacigerne bask oluyor dedi ama korkma elinle asagi dogru it dedi. suyun icinde o yüzde bisey olmazmis hakikatten bazen itmek zorunda kalabiliyorum ama kisa da olsa rahatliyorum

X