Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

oyyy kimseler yokkk millet doğurunca hirkesler kaçmış

wavy le konuştum doğum sonrası kötü geçmiş

spinalden sanırım şiddettli baş ağrısı ve tansiyon yükselmesi olmuş...

şimdi iyiyim çok şükür dedi kızlarıda iyiyimiş kaynansı yanındaymış
kocası ile bez almaya çıkmış

ave hattımın şarjında sorun var dedi turkcelide şarj etmeyi unutmuşşş

beni sormayın kızlar acaip yoğun girdim işe pöfffffffffffffffffff diyorum

herkese merhaba bayanlar
uzun zamandan beri okuyorum pek yazamadım
yeni doğan bebişlerimize analı babalı sağlıklı uzun ömürler diliyorummmmm yeni annelere de hayırlı olsun.....muaallimin haberinide demin okudum pek kimseyi cok iyi tanımıyorum ama beklenmeyen bi doğum oldu galiba ..bebeklere güc versin rabbim .....
tickerımı bi türlü yapamadım ama bende 21 haftalık olcam yarın kızlar ben de de oluyo cabuk yorulma yası teyzeler gibi nefes nefese kalıyorum bi de faranjitimden dolayı zaten hep burnumun bir tarafı tıkalıdır bu da daha cok nefes nefese kalmama sebep oluyooorr

bu arada bebislerimin birinin kız birinin erkek olduğunu öğrendimmm...sağlıkla sırayla hepimiz kucaklarımızda görelim insallah bebislerimizi burada annelerde acayip yararlı seyler öğreniyorum kendime güvenim daha cok artık eskiden biraz korkuyodum napcam iki bebisle diyee....simdi kucağıma alacağım günü dört gözle bekliyorum ama daha coook var ..

o haftaları görmeden bu haftalara gelinmiyo bende ufacıktım geldiğimde şimdi eski oldum topicte ki sen tecrübelisin neyse bizide doğuma sen uğurlarsın:)))
normal hayatım korkma sık sık dinlen
muallim ablam doğum yapmış gördünüzmü açtığı topiği........

allah uzun ömürler versin bebeklerine rabbim yardımcısı olsun

ArkadaŞlar benı face de sezen arkadaŞ eklemıŞ ama ben tam kım Çıkaramadım ayıp edıyorum ama bana bı selam Çaksa :)))

inşallah canım öyle olur,aynen bugn biraz dıarı çıktık arkadaşımla o mağzada kıyafetlere ben oturma kotuklarına bakıyormkaydirigubbakcemile3

ne güzel 1 kız 1 erkek allah vaktinde kucağına almayı nasip etsin canım,bu arada kaçıncı haftada öğrendin cinsiyetlerini,bende çok merak ediyorm ama erken daha galiba benm 14 haftaya girdm

ne güzel 1 kız 1 erkek allah vaktinde kucağına almayı nasip etsin canım,bu arada kaçıncı haftada öğrendin cinsiyetlerini,bende çok merak ediyorm ama erken daha galiba benm 14 haftaya girdm

16. haftada oğlumu öğrendim canım dr um diğeri kız gibi duruyor ama kordonunu bacaklarının arasına almıs demisti 20. hafta da kızımı kesin öğrendik...
sen de öğrenirsin canım az kalmısss yakında kontrolun varsa belli olur sanırımkaydirigubbakcemile5

hava çok güzell,
biz biraz D vitamini için yavrularla gezmeye çaıkıyoruuuzzzopuyorumnanaktan

yarasın prenseslerime...

canım vücudun çabuk yoruluyor ve sana sinyaller veriyor dinlen diye,bence dikkate al, her fırsatta bol istirahat...:CüvCüv:

maşallah kuzularına Allah hayırlı uzun ömürler versin inş. kızına da oğluna da..:1rolleyes:

kızlarmuallim ablanın topiğini şimdi gördüm rabbim bebişlerini bir an önce kollarına almayı nasip etsin inş.Ay çok dikkat etmek gerek ve her an herşeye hazırlıklı olmak gerk diye düşünmeden edemedim doğrusu.Allahım herkese vakitli ve sağlıklı doğumlar nasip etsin

Nasılsın dırımcım oğluşların pek yakışıklı olmuş maaşallah opuyorumnanaktan

kevser bacım heycan varmı hekes mutlu sona geldi yaklaştı

sen ne durumdasın

vil cnm sen ne yaptınnnnn iş konusunu

kevser bacım heycan varmı hekes mutlu sona geldi yaklaştı

sen ne durumdasın

vil cnm sen ne yaptınnnnn iş konusunu

Gidiyoruz bakalım 2 haftadır.Önce eğitim süreci var şuan eğitimdeyiz pek zorlanmıyorum zaten işbaşına geçtikten kısa bir süre sonra doğum öncesi izin falan olcak.Bakalım hayırlısı canım ya inşallah zorlanmadan bir süre daha devam ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…