Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

günaydın kızlar,iyi haftalar,

kaswa ve egeli tebrikler allah uzun hayırlı ömürler versin kuzularınızla,rabbim bizede nasip eder inşallah sağlıcakla kucağımıza almayı,

günaydııın hatunlar..... sonunda forum düzelmiş........ iyisiniz inşallah...muallim ablaaa nerdesin .......

kayracım nasılsın cnm?? ağrıların azaldımı? bu ctesi çarşıdaydım chicco nun mazası var bu hamam yolu civarlarında bebek arabaları falan satıyo. bi bakayım diye girdim baya bişeyler aldım çıktım ya... çok güzel şeyler var ama biraz fiyatlı geldi

günaydın kızlar, sitedeki sorundan dolayı giremiyoruz bi türlü, nasılsınız? yeni doğum yapan arkadaşlar var galiba, tebrik ediyorum, Allah sağlıklı ve uzun ömürler versin bebişlere, inşallah bizede kısmet olurda kucağımıza alırız kuzularımızı bugün kontrolümüz var, minik kuşlarımı görüp gelicem nşallah

Günaydın KK nın güzelleriii....Nasılsınız , dün giremedim sanırım siteden kaynaklı bi problem vardı.Ben ve bebişlerim iyiyiz çok şükür.Perşembe ayrıntılı ultrason çektiricez inş..

Can iso hangi hastaneye gidiyosun

canım anatolia da hakan beydi benim doktorum ama şu an ankarada değilim işimden dolayı başka bi şehirdeyiz burda da özel bi hastaneye gidiyorum

iyiyim nisancım sağolasın....... ben alışverişi yaptım..sadece araba ve anakucakları kaldı...... anakucaklarını dedemiz arabayıda amcamız alacak.çantamız var ama alsammı diye düşünüyorum açıkçası....

herkese günaydıınn,
nero_ka canım benim teşekkür ederiz,inan ben de yeni hamileydim buraya ilk geldiğimde şimdi yavrularım kuacağımda hamdolsun,zaman çok çabuk geçiyor,darısı başına,
kayracım,yeni yeni hamişler canlarım benim nasılsınnııızzz?

hava çok güzell,
biz biraz D vitamini için yavrularla gezmeye çaıkıyoruuuzzzopuyorumnanaktan

kızlar meraba napıosunuz ya benim bebişlerime ani bi büyüme geldi galiba karnım baya bi belirginleşti hemde bi kaç gün içinde artık dışardan bile anlaşılır hale geldim varlıklarını göstermeleri epten güzel bişey ya vitrinlerin önünden geçerken çaktırmadan kendimi kesip duruyorum çok zevkli kaydirigubbakcemile3

ay haymarry cim hava hakkatten çok güzel bende kendimi d vitaminliyim biraz çıkıp turliim

Kaswacım gözün aydın cnm.Allah analı babalı büyütsün.Uzuuun,mutlu huzurlu bi yuva sizin olsun.Bebişlerini öp bizim yerimize de.Hep kendin için çalışma kaydirigubbakcemile2 Durumunuzun iyi olmasına çok sevindim.Geçmiş olsun darısı başımıza :kedi:

canancım evet randevum ayın 1inde,hayırlısıyla bir görsem sağlıklı olduklarını duysam içim rahatlıyacak,çok pirpirikli oldum ben yacanım sen hiç merak etme herkes doğurur gider bide üstüne bebeklerin 40 çıkar,ben hala burada olurum.baksan daha 6.haftalardayız.bir sizin çizelgeye bakıyom birde kendiminkine çok gülüyom valla yakaydirigubbakcemile3

kızlar birşey sormak istiyorum ben daha 14 haftalığım ama dışarıda yürüdüğüm zaman nefesm daralıyor çok çabuk yoruluyorm,5 dk yürüsem 10 dk dinleniyorm ikiz olduğu içinmi acaba dr normal dedi ama nefes nefese kalıyorm

Canım bende öyleydim senin haftalarında hemen oturacak yer kestiriyodum gözüme sanırım ikiz olmasından kaynaklı ama artık azaldı benim şimdi yürüyebiliyorrum en azından çabuk yorulmuyorum ilk günlerdeki gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…