Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

evet aynen öyle canım..ayy çok şeker oluyor yaramazlarda yaa..ama çeken bilir demi ama..allahım sana bağışlasın hepsiniigamyoncuiremsu

öyle deme valla.dua yerine geçer mazalah..... yaramaz çocuk çok zor... ne alışverişe gidebilirsin. ne misafirliğe gidebilirsin. ne evde rahat iş yapabilirsin.hep gözün üstünde olacak. benimki 5 dk.yalnız akalsın maymun gibi tepelerde... vücuttta morarmadık yer yok...

sabırsızlanmakta haklısın ...çok tatlılar..duyguyu tarif edemem..onlar senin bir parçan..canımdan kopup geldilerr..annem bana zaten bırakmıyor..alttlarını değişiyor..mamalar hazırlanıyor yediriyor yatırıyor..bana sadece emerlerse emzirmek ve sevgimi vermek kalıyorr..allahım annelerimizi başımmızdan eksik etmesinn..
kıslar eşim geldi.
ben kaçar. öptümmç
hadi canımm kaççççç.:gitme:öpüldünn

canımmallah sabrını versinn..akannehirakannehir..

ya acısına dayanamıyomusun yaaa kafayı yicem
canım ne acısııı

hadi ben kaçtım.. yorulmuşum bugünn... birde grip başladı yaaa. yatayım artık..hepinize iyi geceler...öptüm.....

Angel nan doğurmadınmı kaç gündür nerdesin sen. valla meraktan öldüm yaaa..

kızlar belki meraklanan olmuştur,şimdi de kalamayacağım fazla..çok feci grip oldum malesef..malum ilaç da alamıyorum..iyileşir iyileşmez gelirim Allah'ın izniyle..öptüm hepinizi..

burçin geçmiş olsun canım kulağınmı çınladı kıss seni konuştuk bugün:)

burçin geçmiş olsun canım kulağınmı çınladı kıss seni konuştuk bugün:)

anam hakkaten mi :):)
o zaman söyliyim bu çarşamba dr a gittik..çok şükür herşey yolunda..hala bi kız bi oğlan gibi gözüküyor..Allah'ım bağışlasın hepimizinkini,herkesinkini inşallah..
3 hafta sonra 4 boyutlu ultrasona gir bana da ondan 3 hafta sonra gel dedi dr..
ama 4 boyutluda doktorlar 2-3 saat tutuyolarmış, 5 saat tutan duydum valla..o kadar durma bebekleri yorma fazlası çok iyi değil dedi doktorumuz..şimdi araştırıyorum bi yandan bakalım bi yer bulabilecek miyim kafama göre..
sağolsun kevser ve çekirgeler yardımcı oluyor bana,fikir veriyorlar..
allah soran sormayan, merak eden etmeyen herkesten razı olsun..
öpüyorum hepinizi..

merhaba canım, benim de 158 çıktı yaa.. pazartesi 100lük yükleme yapılcak.. sınır 140

kıskanıolarrrr.. anlamöıyo musun?? kıskananlar çatlasın kıskananlar çatlasın...laelaelaelaelae

kızlar Allah yardımcınız olsun.benimde ikiz bebeğim var.hamilelik sultanlıkmış diyeceksiniz yatın uzanın keyfinize bakın valla..

burçin canım ayrıntılı ultrason benim 1 saat falan sürmüştü..
bol bol meyve tüket ve su iç. gribin düşmanlarından biri sudur. içötikçe atarsın gribi..

bebişim spinalden sonra fazla ağrı olmuyor sanırsam dimi. ağrılı dönemi uyuşuk geçiriyorsun. bilgi verirsen sevinirim azcık. bende spinal düşünüyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…