Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

duyarsın canım merak etme ben ilk 19.haftada duymustum çok güzel bi duygu canım sonrada her tekme atısın da mutlu oluyosun ben karnım açık oturuyodum valla onların kıprasmalarını izliyodum delı gibi gören manyak der.amaaaannn canım boşver sen mılletı hersey derler banada diyolar valla hiç sallamıyom bende onlara ağızlarının payını verıyom.siz tek tek yapmıssınız ama o daha zor bence nasılsa 1 çocuga kakan öylede böylede 2.çocugada kalkar diyom.benım tek olsa zaten onada uyanmayacakmıyım ondada zorlanmayacakmıyım diyom .siz 2 kere işkence görmüşünüz ben 1 kere görecegım eğer işkenceyse bu diyorum .tabı allahın izniyle...

canım annemlerde istanbulda oturuyolar. iki sokak var aramızda:)) yazları memlekete gidiyolar. bu sene benim için geç gitti erken geldi.. ana gibi yar olmaz yaa:sinifsinif:

Haklasın valla ne diyyim keske herkes böyle olsa agzı olan konusuyo
hehe karnını acıp oturmakta güzel tabi.kaydirigubbakcemile3

Wavy sen nasılsın canım ... Bebişlerin nasıl?

canım pamuk hastanede hala allah ızın verırıse yarın yanına gıdecem ......doguma kadar orda kalacakmıs.....
canım benden selam söylee..çok öpüyorumm..sorarmısın ban teli vermesinde bir sakınca varmı...ben aramak istiyorum...sorup bana telini verirmisin canım..

canancığım haklısınnnnnkaydirigubbakcemile3

canım bana uyar annem yarın geliyor..ben çocukları bırakıp çıkarımm..belli bir yerde buluşuruz..

kızlaaaaaaaaaaaarrrr kımse yok muuu
ben varım canımm..yetermiiiopuyorumnanaktan nasılsın..hadicanım süpersinn az kaldıı

Haklasın valla ne diyyim keske herkes böyle olsa agzı olan konusuyo
hehe karnını acıp oturmakta güzel tabi.kaydirigubbakcemile3

Wavy sen nasılsın canım ... Bebişlerin nasıl?

csnım iyiyim annem geldi keyfime dicek yok valal elim sıcak sudan soğuk suya girmiyor :kedi:bebişlerde tepiniyorlar içerdeopuyorumnanaktan

penses kıs bende karnımı açıp otururdum ghatta yatardım ilk amanlar çikolata falan yerdim onları izlerdim. şimdi alıştıom ama yinede her sabah yarım saat oynaşıyox kıxçelerimle. allahım herkese tattırsın mükemmel bi duygu

bebişim hoşgekldin taze annecik. nasılsın nasıl gidiyor. zormu arkadaşım anlat azcuk kartalları bize:))

oh herkes burda maşallah...iyi geceler kızlar nasılsınız... bebiş istiyoruz da burda.demekki korkmaya gerek yok.... eğer bebişlere yetişemeseler burda olmazdı doğum yapmış ikiz anneleri..............

bebişim hoşgekldin taze annecik. nasılsın nasıl gidiyor. zormu arkadaşım anlat azcuk kartalları bize:))

sağol canımm...yok yaa çocuklar yatıyor sen 2 saatte bir doyuruyorsun onları sonra yatıyorlar tabi 40ından sonra ne olur bilemem..ama ben uyuyamıyorumm boğazzlarına bir şey kaçar falan diyee..
teyzesi kartallardan tuna yani küçük olan çok fena..uyandımı kucağına al diye ağlıyorr..kucağıma alınca susuyor ..sonra yerine koyuyorum tekrar ağlıyorr..bende yarım saat falan kucağımda tutuyorum uyuyor yerine koyuyorumm..bu sefer sergenim başlıyor haddii alt değiş karınlarını doyurr uyut ..süper bir şeyy yaaa..ben şimdi yalnızım bu nedenle ikisi birden uyandığında biberonların altına destek veriyorum öyle emiyorlar kendi başlarınba...tabii başlarındayım..ikisinii birden tutamıyorummçünkü biri kendi başına besleniyorr
ALLAHIMÇOK GÜZEL BİR DUYGUU ..HEPİNİZ
YAŞAYACAKSINIZZZ..BÖYLE BİR DUYGU YOKopuyorumnanaktan

oh herkes burda maşallah...iyi geceler kızlar nasılsınız... bebiş istiyoruz da burda.demekki korkmaya gerek yok.... eğer bebişlere yetişemeseler burda olmazdı doğum yapmış ikiz anneleri..............
CANIM BENİM KORKMAYINN AZ ÖNCEDE YAZDIĞIM GİBİ BASİTT...şuan hem babaları hemde oğullarım yatıyor...inşallah sakinlikleri böyle devam eder...:teytey:

iyiyiim bbeişim. annemden kaçamak yazıyom. ay kadın bilgisayarın basşında görünce resmen şeytana dönüyor yaaaakannehir

eşimde sağolsun annem gelince fırsattan istifade arkadaşlarıyla buluştu. 1-2 saat gecikcem dedi saate bak yawww(

iyiyiim bbeişim. annemden kaçamak yazıyom. ay kadın bilgisayarın basşında görünce resmen şeytana dönüyor yaaaakannehir
haklı canım yat..çünkü rahime baskı yapılıyor fazla oturucaa..hadi yüzdünüz yüzdünüz kuyruğuna geldinizz...maşallahh

CANIM BENİM KORKMAYINN AZ ÖNCEDE YAZDIĞIM GİBİ BASİTT...şuan hem babaları hemde oğullarım yatıyor...inşallah sakinlikleri böyle devam eder...:teytey:

inşallah gülüm..hep sölerim çocuk aksi olursa beş çocuğa bedel olur..... ama aksi huysuz olmaz doyurur karnını gazını çıkaırr yatr programıda düzgün olursa sorun olmaz... benim kızım 6 yaşında yemesi uykusu sorun değil. amaaaaa yaramazlığı durdurğu yerde durmamasıyla 5 oğlan çocuğuna bedel..bugün çarşıya gittik 1 saat gezmedik inanın babasıda bende kan ter içinde kaldık....

oyşşş yerinm onları ben yaaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan ay bebişim bazen öyle sabırsızlanıyomki anlatamam. ama onlar sabırsızlanmasın beklesinler günlerinikaydirigubbakcemile3

annen gelince rahatlarsın biraz daha. hatta sana bile kalmaz valla kartallarzemuszemus

kötükedihüsokötükedihüso gelince kız onaa...benimki yapsa sanırım yerdim..bak birşey diyeyimm şaka bir yana..benim eşim hergün 2 sat yol gidiyor işe..eve dönüşte aynı
daha önce olsa geç kalınca annesinde kalır eve gelmeszdi..şimdi ben geç kalınca gelme diyorumm gece 1 de olsa geliyorr..çocuklarını görmeden yapamıyormuşş
ben doğumdan önce eşimle anlaştık çocukların kırkı çıkınca annemlere gideceğimm..bana dediki git istersen 3-5 ay gelme.ç.tamam dedim..bu lafını hatırlatırım sana..ok dedi.. şimdi biz 23 gün sonra gideceğiz...ne olur gitme yada giit 3-5 gün kal gel diyorr..naıslmış ama...
boşver şurada en fazla 1 ay daha gezerr..sonra yanında bile ayrılmaz..sıkılırsın git dersin:lepi:kafamçokkarıştı

slm tazelar naber dogum yapmadım carsamba tekrar gidicem ama kabusum sezeryan ve sonraki acılar

evet aynen öyle canım..ayy çok şeker oluyor yaramazlarda yaa..ama çeken bilir demi ama..allahım sana bağışlasın hepsiniigamyoncuiremsu

csnım iyiyim annem geldi keyfime dicek yok valal elim sıcak sudan soğuk suya girmiyor :kedi:bebişlerde tepiniyorlar içerdeopuyorumnanaktan

oh ne güzel ALLAH herkese nasip etsin ...
Annemi özeldim yaaa:çok üzgünüm:

slm tazelar naber dogum yapmadım carsamba tekrar gidicem ama kabusum sezeryan ve sonraki acılar

canım hadi hayırlısıı...canım korkma..bence spinal yaptır herkese tavsiye ediyorumm..epiduraldan farklı.. ve çok güzell doğumunu yaşa benceee..ben 3 saat sonra aayaktaydımm..misafirlerimi karşıladımçocuklarıma kendim baktımm..spinal süper yaa:hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…