Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

herkesçikler gitmiş . bizde yatarız birazdan. ay inşallah bu gece uyuruz.

heyyyyyyyy uykuculayyyyyyyyyyyyyyyyyyy uyanın.......................
gunaydın................

dırınm sana tavsıye spral takturma...........uç dort yıl hap kullan bıtkısel ıcerıklı haplar var spıral bazen bazılarına uygun olmuyo ıltıhap yapabılıyo bı ark gecen sene onunla gebe kaldı doğurdu............pıkolusun hemen zaten hamıle kalamazsın yum olsada...........hap kullan derım................arrtvınlı haklısın gercekten zor bende hepsını yasadım kayıplar hele cok acı ama bı yerde sılmek gerek............hıst cok basıt .........ıkı kez rahım fılmı cektırdım oldüm resnmen doğuma bedeldı..........ama hıst kolay ..........anestezı almadan yaptı dr cok korktum ama korkacak bısey yokmuş rahat ol...........ınş bebışın gelır

günaydın herkese güzel sağlıklı hafta sonlarrı kızlar
bende 14. haftamdayım karnım hic belli değil
aksamları biraz gazdan sisiyoda seviyorum o aman göbüsümü

bende 6 haftamda duymustuk bebislerin kalp atısını
kanamam var bisey oldu diye gitmistim bebislerimin kalp atıslarını duyduk geldik

aplam günaydınnnn ...cnm aplam bebek istemiyor eşim daha üstüne gidemem çevremdeki herkesde doğurma diyor......
spiral evet öle yan etkileri var ama herkesde olmuyor...
denemek görmek gerek ...hapı gelince ben çok içtim ama artık çok unutuyorum
doktorum devamlı arka arkaya içmek olaz dedi bu sefer çok ara kanama yaptı
ve benim bünyeme bitkisel hap etki etmiyor bende adet sendromu var aşırı şiddetli ağrılı kusmalı geçiyor ...bunun içinde kuvvetli d.kontrol içmek gerekiyorr.....
oda hormon annem artık içme şu hapları diyoo kafam allak bullakkk
anket açimmm jinekolojiye yaww spiralmi ? hap mı? diye hehe

günaydın cnm hayırlı olsunnn

zuzu gunaydın...............dırım sımdı bebeışler kuçuk bıkac yıl gecsınb gorurum sızu............neyse hayırlısıuı kalıtelı olandan taktır normalde acı olmuyo genelde bes yıl koruyı sonra cıkarıp bıkac ay rahmı dınlendırmejk gerek.............sonra yenıden takılıyo..................valla benım hıç sorunum olmadığı halde hıç kendılıgınden hamış kalanmadım korunmadım hıç ....................kısmet bu işler.............şimdı bebeışler kuçuk tabı buyusunler...............

aplam yaaa şimdi bebekler küçük ama biz bi anda 2 tane büyüttüğümüzden olsa gerek eşim istemiyor ...ama tek olsaydı kesin istrediii......
bide olmuyo diyede korunmamak akıl karıda değil olur olur beni bulurr oda bana zor gelir
kaliteli taktıracam cnm zaten cinsim olmuşken iyisi olsunn

günaydın canlarımmm..
QUOTE=dırımkızı;9419409]bebişimm 350 didi ama kafam çok karışık kimi bünyeyede iyi gelmiyormuşki o akadar para çöpe gitmesin
bu arada hymryy ye salı günü gidebiliriz sanırım ama net bişey demeyim biz annemde kalacaz....salı ömerin kontrolü var o taraf geçecem ondan diyorum[/QUOTE]
canım benim bana anlattığı altın bakır ve gümüş karışımıymış..adet düz. yapmıyormuş. ama benim koca istemyorr..yapamam diyor..:kedi: vallahi hem pqara ver hem kocadan ol..işime gelmedi..

hayırlı olsun zuzu ..canım 20. haftadan sonra başlayacak şişmeye..son haftalarda daha da şişeceksinn..merka etme..çok güzel bir duyguu:lepi:

muallim apla dün hastanede bir çift vardı üçüzleri vardı üçüde kızz ayy iki aylıklardı ama benimkilerin doğduğu hal kadardı valla yaaa.....31 haftalık doğmuşlar ...45 gün küvezde kalmışlar
işin en kötüsü neydi biliyormusunuz kimseleri yok orada karıkoca bekliyolar biri bir çocuğu diğerini annesi aldı ...ve son numarıya ortalarına koydular yaa annem sakın unutmayın kızı hee diyor
anne dedim insan evladını unuturmu ne bilem be diyo
kadın yanlız bakıyormuş sütüm çok olmadı dedi mama ile besleniyolarmuş rabbim kolaylık versin dedim
büyüyeceklermi dedi...bak elimdeki dedim 2310 gr doğdu şimdi 8 kilo düşün dedim...
senin kızlarında kocaman olacak...dedim..onun kızları 10250 doğmuş yaa yaşa diyen rabbim yaşatıyor iştee

iki dakika yukarı kahveye çıktım kaynatmışsınız gene kızlar.... bugünde arkadaşın oğlunun doğumgünü varmış... birkoşu hediye almaya gitmem lazım.... birgün evde kaldım masraf hiç bitmiyo valla beee.....

günaydın canlar..
doğumgünü hediyesi ığğğy bugüne kadar aldığım d.günü hediyelerini biriktirseydim 10 tane ikiz bebek bakardı be o cicicler :) nefret ediyorum d.günlerinen kesinlikle yapmıycam diyorum eşim de olur mu hayatım bugüne kadar götürdüklrimizi toplama zamanı dio yerimseniben

kevser ya öle deme doğum gunlerı cok özeldır ama ben hep aıle arası yaptım bazen sadece anne baba kutluyoruz genellemeyı bende sevnmıyorum.....................
dırım ınş ya bende o gunlerı gorurum ınşşşşşşşşşş cok kosucan kızlarımın pesınden..............

Korunmak gerek dirimcim benim kuzeniminde 7 yıl çocuğu olmadı microenjeksiyonla ikizleri dünyaya geldi. Dr.lar %1 ihtimal verdiler kendiliğinden hamiş kalmasına.
Şimdi kızları 2.5 yaşında ve 19 haftalık hamile doğal yoldan. Hemde korunuyorlardı ne olur ne olmaz diye
.

valla kevsercim ister yap ister yapma, davet edildiğin zaman mecbur hediyeni alıp gidiyorsun....ama bu ve benzer özel günleri ben severim ... çünkü artık insanlar hayatkavgası verirken özel ve güzel şeyleri unutmaya başladı bayramlar gibi.... bence arada bir böyle hatırlanmak, hediye almak, güzel şeyler yaşamak iyi oluyor... insana yaşam motivesi sağlıyor.... yoksa düşünsene herkes bugünlerde ekmek kavgasında, herkesin sinirler gergin kimsenin kimseye tahammülü yok.... eee arada güzel şeylerde yaşansın demi canım be....

aaaa noldu ya... çizelgeler falan gitti... dırım sende hiçbişey kalmamış.... neden böyle olduki...

doğru söylüyorsun canım, bizim görmcelerin zoraki baskıları ve hadi sende artık çocuk yap iğneli laflarından olsa gerek o d.günlerinde acaip sıkılırdım, ağlayarak giderdim resmen.. belki de ondan bu kadar kötü bi etkisi var bende. ama senin bakış açın içimi açtı gerçekten.. tadını çıkarmak lazım hayatın , yoksa çekilmiyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…