Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Amin ecmain inşaALLAH

Sen gittin mi peki doktora ne zaman hayır sonuclarını alırız inşaALLAH ....RAbbim en güzelini versin inşş

canım gittim çok şükür sıkıntı yokmuş.artık tedaviye başlayabiliriz dedi.bakalım kısmet artık karar verme zamanı.hakkımızda hayırlısı olsun.

ay gece çok karışık rüyalar gördüm. bütün gün kendime gelemedim. böyle hep suratım asık içim buruk gezdim. akşamda iğneden sonra carrefoura gittik. şimdide ölü gibi yorgunum..
yarın allahın izni ile anacığıma kavuşuyorum kıslaaar:))

canbebek doktorun verdiğide diğer ilaçla aynı görevi yapıyor cnm sende sancımı var neden bu ilaçları alıyorsun.....

bende aşkı memnuyu izliyordum artı halamlar bizdeydi....

yolcu ettik bu gece ömer erken sızdı alişde ayağımda uyudu ama dalamadı kıçı başı oynuyor

bende kk ma bakimm dedimmm

azcıkta kocişe kızdım( canım bişey istemişti dün akşam söyledim. bugün geldi eline baktım resmen almamaış. moralim bozuldu. alışverişten dönerken söyledim aaa unuttum dedi. buna daha fazla kızdım. neyse gittik almaya kapamışlar.. yakınlarda bi şubesi daha var oraya da bakalım mı diye sordu. sorması bile deli etti beni niye soruyın git bak yani. neyse. evin oraya geldik bi pastane var istersen burdan alalım dedi. bende istemiyom dedim. ben o istediğim yerinkinden canım çekti dedim.. ay belki çok basit ama zaten bugün keyfim yoktu iyice delü etti bu durum benimafoldumben

işin acısı dün benden eğer kendini iyi hissedersen yarın şu yemeği yaparmısın diye istedi ben unutmadım keyfim olmadığı halde kalktım yaptım amalmaz:

hayırdır canım hayra yor.sakın üzme kendini rüya işte,sıkıntılı yattıysan ondan öyle karışık rüyalar görmüşsündür.annenede hayırlısıyla kavuş canım belliki çok özlemişsin,sana uzakmı?

ohhhh gözün aydınnnnn..........benimde kociş gelecek allahın izni ile yaa

gezmişsin işte süperrrrr:lepi:

kuzummm benimmmmmmm yaa hamişlik stresii buuu

ama unutması fena olmuşşş :umursamaz:

sağol cnım benimç seninde tedavin hayırlı olur inşallah.
annem aslında iki sokak yukarımızda oturuyor. ama yazları memlekete gidiyorlar. bu sende 2 aylığına gitti şimdi geliyor. ama o yokken kendimi çok yalnız hissettim kimsesiz o yüzden çok mutluyum özledim anacığımı. ana gibi yar olmaz be yaaopuyorumnanaktan

canım eşler bu hamilelik dönemi pisikolejisini anlamıyorlaaaaaaaaaaaaaaar.bu kesin sen takma kafana.bende ilk dönemler çiğ köfteye deli oluyordum.sonra çok tiksinmiştim.eşim bir gün almış gelmiş seviyorsun diye.ben yemeyi bırak tiksintiden mutfağa bile giremedim.ama tepkisi aynen şu( ya sen bunu çok severek yiyordun,şimdi ne olduda tiksiniyorsun anlayamıyorum.)öööööööööööf anlamasını bekleme yani canım

kuzummm benimmmmmmm yaa hamişlik stresii buuu

ama unutması fena olmuşşş :umursamaz:

şimdiye kadar hiç kapris yapmadım dirimcim yani o mu benmi hamileydim onu bile bilmiyom yani...
ama sanırım bugün ki ruh halimden dolayıda etkilendim. aslında onada kızsamda çok kızamıyorum. yarın çok yükklü bir ödemesi var bütün gün onun için koşturdu. yarında öğlene kadar toparlaması lazım kafası dolu yani. ama yşinede unutmamamlıydı:umursamaz:

senin kocişte geliyor he. hadi allah kavuştursun gözün aydın..

canım aslında anlamasına anlarlarda biz anlatmasını bilnmiyoz sanırım. şimdiye kadar hamileliğimi ona yaşatmadım. çevremde neler gördüm kocayı parmağınfda oynatıyolardı. o yüzden sanırım bişey dediğimizde ciddiyetini kavrayamıyolar. yoksa allah için ilgili bi kocadır. ama işte ne bilem yaaa bugün mıymıyım anam:kedi:

tatlım ama bak ödemesi varmışş çok zor onun için anlayışı sen istiyon ama maddiyat olunca çok zor

ben lohusayken eşim bi gergindi bi gergin
üzüldüm sonra söyledi bana maddi sıkıntımıza takıldığını vs.erkek milleti yansıtmamayada çalışsaa yansıyorr

hirkes gitmiş yaaaa canım sıkıliiiiiiiiii

ayy yine burnum akmaya başladı benim öksürük geldiii yaa

canım gittim çok şükür sıkıntı yokmuş.artık tedaviye başlayabiliriz dedi.bakalım kısmet artık karar verme zamanı.hakkımızda hayırlısı olsun.

ALLAHım hayırlısını yapsın gercekten isminde bilmiyorum ama artvinli diye dua ediyorum namazlarımda RAbbim gönlüne öre versin.. olucak ALLAHın izniyle duamdasın bırakmıcam opuyorumnanaktan

Ah bu erkekler bende eşimle kavga ettim konusmadım ama bana börek yapmıs azcuk altını yakmış ama neyse yedik genede
Küstüm cünkü canımın istedigi şey yapmadı gec vakit oldu gidemedik bide öglenden beri hiç bişi yemedim gecer bu durumlar inşaallah bi tek azcık börek :çok üzgünüm:

hirkes gitmiş yaaaa canım sıkıliiiiiiiiii

ayy yine burnum akmaya başladı benim öksürük geldiii yaa

GEçmiş olsun canım soguklar basladı artık fisfisfis

Son düzenleme:
kuzularım uyuyor bende uzanmışım yatağıma keyüfff yapiiimmm

herifim gelecek hiçç basbasa dışarı çıkamadık

annem çocuklara bakarım diyii emmee aklımız kaliii bee

dirim canım idrar yolları ile sıkıntım var. sanırım kum döküyom. çok yanıyor. dakka başı wc ye gidiyom. ay bi damla için yarım saat uğraşıyom. o yüzden pk takılamıyom canım(

ayy medineciğm cnm yeni geçti hastalığımm gelmesinnn hiçççççç düğünümüz var hemiii döktürecemmmm

dirim canım idrar yolları ile sıkıntım var. sanırım kum döküyom. çok yanıyor. dakka başı wc ye gidiyom. ay bi damla için yarım saat uğraşıyom. o yüzden pk takılamıyom canım(

Dırım canım inşaALLAH gider hemencik döktür döktür bizim yerimizede ayh ben 5 aydır ne düğün ne bişi benim düğünüm oldu daha düğün görmedim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…