Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hehe :)
Cok mu bğyğk oluyoya hani tek olan anne karnından daha büyük oldugu kesin
inşaALLAh gecer bende istedigim hersey yaparım böyl hasta gibi olmayı sevmiyorum ayh bide cok soguk yaa burası

hehe :)
Cok mu bğyğk oluyoya hani tek olan anne karnından daha büyük oldugu kesin
inşaALLAh gecer bende istedigim hersey yaparım böyl hasta gibi olmayı sevmiyorum ayh bide cok soguk yaa burası

Kimine göre çok normal kimine göre kocaman karnım var.Nasıl diyeyim sana şu an doğuma gidecek 9 ayı doldurmuş gibi bence..Ama anneme geldiğimden beri iyice büyüdü..:kedi: Ben sevdim gebeliğimi çok Allah bilir belki bir daha yaşayamam..mafoldumbenBende bir daha içimde olmayacaklar psikolojisi var birde şu an onlar sadece benim..Bütün hareketleri benim...Biliyorum kucağıma alınca inş.Herşey daha güzel olacak ama yaşıyorum bu duyguları işte....Yavrularımın sayılı günleri kaldı vücudumda garip duygular yaşıyorum iştemafoldumben

Ben kalkmalıyım artık babamız gelecek bu akşam gene...Aşkımmmm benim heyecan bastı :kedi:

Ayh neden ya bir daha yaşarsın ALLAH istedimi hersey olur cok güzel anlaşmıssın ya aslında her anı güzel sadece yaşamayı bilelim yeter...

Güle güle canım eşin geliyo tabi heyecan olsun az :)

kızlar herkesin derisi muhakkak farklıdır....benimkide öyle ama ilk hamileliğimde 30 kilo almıştım. kocaman bir göbeğim vardı... son aylarda hamile kıyafeti giyemiyordum özel elbise diktirdim... iç karnı geniş olmayanın karnı büyük olurmuş..bilmiyorum diyenlerin yalancısıyım. şimdide 4 ayı bitirdim nerdeyse..... yengem de 23 haftalık hamile ama benim karnım ondan büyük.... neyse sadede gelelim benim karnımda hiç çatlak yok 1 tane bile ... bir arkadaşım avonun sıkılaştırıcı kremiyle kakao özlü nemlendiricisini vermişti. onları kullanmıştım... onların faydasımıdır yoksa dediğim gibi benm derimle ilgilimidir bilmiyorum..ama kalçalarımda bayağı çatlak var.... oraya sürmek aklıma galmemişti ..

SAdece krem mi kullanıyosun doktor bana kakao yagını söyledi

Size göre ben tabi cok yeniyim ama ben cok yoruluyorum yemek yiyemiyorum ne bileyim anlamadım ama hamd olsun cok iyiyim

a.skızlar sizi hayal kırıklığına uğratmak istemem ama,eğer ikiz hamileyseniz,gebelikten önce zayıfsanız ve karnınız çok şişip gerildiyse,üzgünüm karnınız çok çatlayacak.Tecrübe ettiğim için yorum yapıyorum.bende deli gibi karnıma yağlar sürerdim ve gebelikte hiç çatlağım yoktu(ben öyle sanıyormuşum)nasılki doğum yaptım karnım eski halini aldı çatlaklarım ortaya çıktı:çok üzgünüm:hamileyken ben hiç bu kadar çatlağımın olacağını tahmin etmemiştim.

medinecim sen bebeklerin kalp atışlarını duydunmu...eğer duyduluyorsa bebklerin 5 haftalık olması mümkünmüymüş..5 haftalıken duyulmaz diye biliyorumda.

kızlar öncelikle marrynin çok selamı varerr....çok özlemiş..en kısa zamanda aramıza katılacakkk
Canım benim fırsat buldukça gir canım topiğe çok mutlu oluyorum seni görünce yavrularımıda seni de öperim..opuyorumnanaktan
tamma canım gireceğim vakit buldukçaaa...bende sizleri çok seviyorumm..öpüldünüz

canım allah kimseye yaşatmasınn..başınız sağolsunn
DIRIMCIĞIM kaynana konusunda haklısın..benimkide benimle dalga geçer gibi bebeği nasıl tutacağını soruyorr....bu arada bana hediye alacakmış.. yüzük bende tek taş falan zannettimmm..oysa en fazla 80 tl olandannn..ben takmam istemem dedim suratına..eşimede dedim ben birşey istemem.oda annesine demişki takmaz boşuna almayın onun yerine bilezik alın demişş...inşallahh...aman bendedn uzak olsunlar ...o aldığınıda abarta abartta anlatırr...benim ailem herşeyiyaptı ben yavrularıma bir şey almadım..daha benim ailemden hediye bekliyorr..daha ne yapsınşar dedimm..sinir oluyorum varyaaaaalmaz:

Kayra abla yok duymadım ama dogru düzgün bakmadılar ki hiç begenmedim gitmiçem artık orayada pazartesi bir doktor önerdiler ona gidicem inşaALLAH...

gez gez sen.............sonra sıkayetr etme ...................temızlık bıttımı bakım gezıyoon .................hımmmmm

annemdeyim apla hem işim bitti,halılarımı yıkamaya verdimmm c.tesi gelecek

aradım cnm ama hep dolu dyor anlamadımm

offffffffffffffff çok sıkıcı burası yaaa arkadaslar nerdesınız nıye girmiyonuz nete

kuzummm gezmedeydikkk

ben karayolları gibiyimmm heheee

ben geldimmm amannn ayaklarım ağrıdan geberdi yaaaaaaaaaaa kıyafet baktık halamlaaaa öldükk haftaya düğün varr

arkadaşlar annemdeyim hala.... dün başladığım nidilat mahvetti beni.... dün çok başım ağrıdı..... bugün sabah ilacı içtikten yarım saat sonra yine bir başağrısı başladı çok kötüydü.... yüzüme ateş bastı kızardı.... tansiyonumu ölçtük normal çıktı... hemen dr u aradık.... derhal kesin ilacı dedi... başka bir ilaç verdi... bundanda 8 saatte bir yarım iç.... çarpıntı yaparsa çeyreğe indir dedi.... yarın sabah başlıycam bakalım ne olacak....ilacın adı (okunuşu) prepar.... eşim bugün aldığın için daha kutusunu ve yazılışını görmedim... bu ilaç hakkında bilgisi olan varmı acaba??

Ben pek sevmiyorum o yüzden :)
Evet burda bir özelde doktor varmıs hakkında cok iyi die bahsedildi dün doktora gittim sonuclara bakmadan sadece güzel dedi cıkardı hiç bişi demedi neymiş efendim ameliyatı varmıs o yüzden bende baska doktoru önerdiler ona gidicem inşaALLAH

medinecim hamilelikde insan çok hassas oluyor.dr.çok önem veriyor,herşeyini iyi dinlesin,yol göstersin istiyor.çok haklısın.ama inşallah gönlüne uygun dr.bulursun.rabbim yardımcın olsun

Amin ecmain inşaALLAH

Sen gittin mi peki doktora ne zaman hayır sonuclarını alırız inşaALLAH ....RAbbim en güzelini versin inşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…