Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım bugün çok kısa konuşabildik o sırada ziyaretçisi geldi kapamak zorunda kaldı ama genel anlamda o ve bebişler iyilermiş canım. allah izin verirse yarın çıkacaklar..

ayyyyyyy ne güzel yaaa insallah bizde onun gibi doğurur evlatlarımız küvezde kalmadan evimize gelırız inşallah

Anneciğin gelsin seninkide toparlanacak hiç merak etme...Gerçekten aynı vakitte olabilir benimkiler söz dinlerse.Kız bu kadar mı fena bu akrepler..Benim abimin eşi akrep 14 kasım melek gibi kadın...Çok yakın arkadaşımda akrep oda öle Yaylar nasıldır k?Hiç tanıdığım yok Sanki biraz pasifmi oluyolar acaba bu sitedeki yaylar HARİÇ TABİ...

aa aklıma ne geldi?Siz göbek kordonunuzu nereye gömeceksiniz veya ne yapılır sizde?

bu sitedekiler hariç dimek:roflol::roflol::roflol::roflol:
ben 3 tane yay tanıyom. hepisnin ortak özelliği hırslı olması. ve zeki. mesela bi tanesi 2 yıllık hemşireliği kazandı kimseye iki yıllık demedi 4 yıllık dedi ve 4 yıllığa çıkardı . sonra okul bitti ve yüksek lisans yaptı..diğer ikisinide ondan farklı kalna yanı yok açıkçası.tuttuklarını koparıyolar. ve fazla imkan vermenede gerek yok içlerinde var. en azından benim tanıdıklarım öyleydi o yzden seviyom yayları akrepler korkutuyor beni hele kız olunca. azcuk cadı oluyolar:kedi: tabi bu sitedeki akrepler dışındakiler :roflol::roflol:

kızlarr nasılsınızz...geçmişi okuyamıyorummm ama en kısa zamanda okuyacağımm..herkes iyidirinşallahh
kızlar marry ile konuştum hepinize selamı var..ayrıca tlfna fazla bakamıyormuşş..bizdende arayanlar olmuşş..bakamamışşş..selam söyledii..çok iyilermişş taze annemizzee maşşallahhh

Yaylar cok sakin yaaa :)
Elinden ekmegini alsan neden aldın demiçek nerdeyse :)

bebişimmm hoş geldin canım.sen nasılsın kartallar nasıl yirim onları..
ay bebişim dün gördüm hymarynin kızçelerini ya o parmaklar kürdan gibi eldiveni çıkmıştı birinin korktum takmaya parmaklarına bişey olur diye.. ayyy yirim ama çok tatlılar maşallah anneleri gibi pamuk gibiler.

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Ne diyeyim kuşum..Topa tutarlar beni öyle demesem..bir çuval inciri halletmekte var işin ucunda..Wavy ben mecburum bu akreplare sahip çıkmaya..Benimkiler yayı beklemezki....O yüzden bence burçların en iyisi AKREPTİR.nokta...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ooy akrepler basmışburayı imdaaat wavy im kaç gel buraya.. burda balığın gözyaşı göleti karşılar seni vereliniortak

kaswa dostumsun kankim benım arkandayım ne istiyo bu zilliler akreplerden yaa anlamadan bulmuslar bızım gibisini oyyy

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ooy akrepler basmışburayı imdaaat wavy im kaç gel buraya.. burda balığın gözyaşı göleti karşılar seni vereliniortak
geliyom bacım geliyom bu ne ya sardılar dört bşr yanımı:teselli:
tatlı akrepler cici akrepler aman kızmayın wavy kardeşinize:roflol::roflol::roflol:

hiiiiiiiiiii kevser sende sahıp çıksaydın ex askına çalarlar işte böyle akrep cadıları.ama harbı cekıcı oluyolar evvel allahhh

bebişim nasılsın bu arada ne var ne yok bebeişler nasıl? alıştınız mı? bu arada nerde yatırıyorsun sallamak istiyor mu? uyku düzenleri nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…