Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

maalesef canım rekorunu elinden alabılırmıyım bende 63 ile başladım bugün 75 çıktım canım vay halımızetam 12 kılo

kıslar bende kilo almaya başladım sanırsam( 64.5 ile başladım 61 e düştünki hiç bişey yiyemiyordum 63 te sabitledim. ve bugün itibari ile 65 kiloyum( sanırım hızla alıcam çünkü birden aldım bu iki kiloyu(

kaswa canım gözün aydın. yer onları teyzeleriopuyorumnanaktan nerde yaptırdın ayrıntılıyı. hastanede istemiyordun. başka yerdemi yaptırdın kaça yaptırdın. sorular sorularkaydirigubbakcemile3

Wavyciğim benim bu sana yazdığım kaçıncı ileti ama uyuz pcim kilitleniyor gönderemiyorum.ufffffffff sinir şey.Bizde seni öpüyoruz tatlı teyzemiz bizim.Şeniz Canım hastanede yaptırmadım.Bana Latif Bey hastane de ayarladı renkli çekim ama cd ye kayıt olmayacaktı onda.Bana bir yeri önerdi orada yaptırdım.Bana 150 lira demişlerdi.Ama ne oldu bil?İkiz bebk olunca fiyat artıyormuş.Hiç duymadım bunu da klava:O yüzden tanıdık indirimiyle 250 oldu.Oradan Latif Bey'e geçtim o almadı muayene parası.Bu arada benim minnoşları ben eşimin tarafına benzettim.Ama bir şey demedim.Kimseye benzemiyorlar dedim.OOh iyi yaptım.lülülülülülü

Önce güzel dileklerin için sağol tatlım.Başa baş gidiyoruz demekki..kaydirigubbakcemile5 Artık acıkıyorum bende maeseff........

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
e be güzelim biz burda kaç kez dedik fiyat alırken ikiz gebelik olduğunu muhakkak söyleyin fiyatları ikiye katlıyoalr diye. acep sen yokmutydun o muhabbetler olduğunda:bbo:
bazı hastaneler doğum sırasında ve çift alıyolar. eşimde bi jkeresinde şey demişti ne o önce birini alacaksınız dikeceksiniz sonra ikinci için tekrar kesip biçeceksini demişti . alem adam yaaopuyorumnanaktan
yok yok yanılmışsındır sen benzemiyordur onlarakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ay yanlız bieşy diyimmi annem hep şey der hamilelikte en çok kime kızarsan ona benzer diye:bbo:

kaswacık seninde gözün aydınnn maşallahhh

Teşekkürler canım...Ciğer geliştirici iğneni vurulmuş sorunda çıkmamış şükür canım,senin paşalar hazır demek ki artık annesi.Gelmek için daha beklesinler inş...Bu arada kilo alımın harika,tebrikler sanaalkisalkisalkisalkisalkisalkis

kawa bu ultrason nasıl oluyor..........yani dahamı buyuk oluyor ....gercekten guzel birseymiş........teknoloji.....

sadecebu sen mersinin sıcagında nasıl dayanıyorsun .....canım sen yaylaya felan git dr un kim orda.........

gözün aydın canım ya ne güzel olmuş. ama ama hemen nasıl benzettin ays renklidemi kime benzediği görünüyor biz dün bişey anlamadık kollar bacaklar karıştı gitti :) kilonda gayet normalmiş bende daha kilolu düşünüyordum kaswacım sen bide beni gör 16 kilo olmak üzere aldığım vay halime yaaa

canım geçmiş olsun yat bakalım geçer inşallah.. bende merak etmiştim ne oldu diye. gittim dün dr ye ama şansımdan hiç kimse yoktu aylin hanım doğumdaymış pakiz diye bi dr vardı ona girdim pek hoşuma gitmedi açıkçası ayın 15 ine tekrar gidicem bakalım
o kilo mudaa ayyy valla utandım şimdi wavy cim yaaa sen hiç almamışsınkiii ya ben resmen şiştim .. bende son 2 ayda aldım 16 kiloyu nerdeyse yaaa rekor bende sanırım
kızlar ben 74 ile hamile kaldım 79 olmuşummmmmmmmmmmm...

valal sende süpersin canım bende 74 le hamile kalmıştım 89 oldum yaaa rekoru kimselere vermemeye niyetliyim sanırsam .. doğumdan sonra bunalıma girmem inşallah ..

Kız benim hiç aklıma gelmedi inan ikiz demek.Neyse zaten Medicalede verecektim o parayı bari bu hem renkli hem cd'li oldu.İnş. benzeme konusunda yanılmışımdır.Madem annen öyle diyor kuşum,o zaman bağırarak diyorum bak Ben görümcelerimi çoooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum...Kurtuldummu şimdi kız.kaydirigubbakcemile3

Cnm bende 48 ile başladım şu an 58 kiloyum bende 10 kilo aldım şu ana kadar ama benim drum o kadar anlayışlı değil bir daha ki kontrolde diyetisyene yönlendiricem dedimafoldumben

iyyim canım bugün ben :) yarın annemler geliyorlar konyadan nasıl iyi olmayım dimiii :dance:

sen nasılsın canım dün ben çok yorulmuşum az yürüdüm diye sende pazarda dolaştın sen yorulmadınmı

Ay ne güzel pamuk ya.Allah kavuştursun.Hemşom benim..opuyorumnanaktan

Cnm bende 48 ile başladım şu an 58 kiloyum bende 10 kilo aldım şu ana kadar ama benim drum o kadar anlayışlı değil bir daha ki kontrolde diyetisyene yönlendiricem dedimafoldumben

Allah beni düşürmesin öle doktora..Demek beni kapının önüne koyacak şişko şişko diye bağıracak bide..kaydirigubbakcemile3 kız 58 kilo neki allah aşkına.Sakın sıkma kendini,çıkar tadını..Senin hakkın bol güzelim...

iyyim canım bugün ben :) yarın annemler geliyorlar konyadan nasıl iyi olmayım dimiii :dance:

sen nasılsın canım dün ben çok yorulmuşum az yürüdüm diye sende pazarda dolaştın sen yorulmadınmı

canım bende hamdolsun iyim bugün hastanedeydım anıtta bebeklerımden biri 490gr diğeri 550gr olmuş suyumda ikisinde çok iyimiş şimdilik sorun yok ben yorulmak nedır bılmıyorum canım yaa.ohh ne güzel valla annenıde görmüş olursun süper yaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…