Rüya Yorumları arkadaslar icinizde rüya yorum yapabilen varmi

tuse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2007
184
3
arkadaslar dün gece gördügüm rüyadan cok etkilendim.bana bir mesaj var.acaba rüya yorulayabilen bana rüyami yorumlayabilirmi.

rüyamda rahmetli amcami gördüm bana oturmaya gelmis ve seni cok özledim kizim dedi ama ben onun ölü oldugunu bildigim icin korktum ve ona sarilmadim birde yaninda yatan biri vardi bas örtülü ve yedekte de basörtü vardi bana dediki kizim sen kafani örtsene dedi.bende yarin örterim dedim hayir hemen simdi ört dedi ve bana basörtüsünü verdi.bende aldim örttüm.sonra bana ah kizim dedi sen burada basini örtmiyenlerin durumunu birgörsen dedi.sonra ayaga kalktiyürüyerek kapidan cikti giderken bana yine gelicem dedi bende gel beklerim dedim.kapiyi örtüm annemle beraber.ama annem merak ettigi icin kapiyi acti nasil gidiyo diye bakti amcamda anneme kizdi ben giderken siszin beni görmemeniz gerek dedi.kapiyi yine kapattik bu seferde annem kapnin deliginden bakti ve kapinin disinda öyle bir isik aydinlik olduki tahtakapidan bile o aydinlik görüldü ve ben uyandim.

sana haber yollamislar amcanla kapali deyilsen eger kapanmani istiyor ,bende goruyorum oyle ruyalar ins kapanirim

valla rüya tabirinden anlamam ama ramazan ayındayız rüyan sahih olabilir yani anlatıldığın gibi gayipten haber olabilir. gönlün ne diyosa öyle yap canım

canım çok güzel bir rüya okuken ben bile etkılendim. ölünün birşey vermesi iyi amcanizin yaptıgı bir iş veya yaşadıgı hayat tarzı size yansıyacak hayırlı bir rüya hayır olacak

X