arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Keşke benim hatam yüzünden olsaydı düzeltmek için imkansıxı zorlardım senin böylebir kapınvar benimse neden yok

Tam unutup yeni bi adamla tanıştığımda aramıştı,giden kendisiydi,hayatımda başkası var artık diyen kendisiydi...Ama işte bu sefer telefonun ucunda nolursa olsun gel seni son kez de olsa göreyim diyen oydu...Gittim,kalbim yerinden çıkıcaktı "gözlerinin içi gülüyor hala" demişti gülerdi tabii,o karşımdaydı çünkü..."Arasın bundan sonra istediğin zaman dimi" dedi...Aramadım asla,canımı tekrar yakmasına izin vermedim...

asla aramayın.. Asla..

Sevgili white sen ve esincee hanımın tüm yorumlarınızı okudum esincee mutluluğu yakalamış ne güzel ama sizin sanırım gelişme yok ama gönülden diliyorum en hızlısından mutluluk sizi bulsun herkeze moral olmaya çalışmışsınız ve oldukça mantıklı yaklaşımlarınız benimde daha önce kısaca yazdığım bir olayım var 20 gün oldu ses yok unutacağız birbirimizi acaba ben ona bisküvi ve oyuncak almıştım hediye biliyordu onları adresine göndersem bi yoklasam diyorum tepkisini öğrenirim ne dersin canım

Benim hikaye kısaca şöyle aynen kopyalıyorum"esincee hanım "Kesinlikle ona karşı tek bir adım atma, sessizliğe gömül. Ama ortadan tamamen kaybolma, onu engelleme bi yerden. Sentutuyorum"sin, merak uyandırırsın"bu tavsiyenizi mantıklı buluyorum ve bende 10 gündür sesdizliğe büründüm normalde o problem çıkardığında hep alttan alır yalvarırdım ama hersey çok güzel giderken ilk buluşmamız için benim şehrime gelecekken gün boyunca yarın için çok heyecanlıyım derken gece" zaman istiyorum hislerim istediğim seviyede değil biraz kendimi dinleyeceğim "dedi şok oldum öyle hazırlanmıştımki bilirsiniz biz kızlar nasıl ince ince hazırlanıyoruz özel çikolata yaptırdım sonuçta ilk kez geliyor nasıl yıkıldım anlatamam msj karşılık vermedim 10 gün oldu tık yok malesefki dönmesini istiyorum kendimi zor tutuyorum

soruyu bana sormamissin ama nacizane fikrimi söyleyecegim. Bana kalirsa ona o hediyeleri gönderme. Zaten cevap vermeyeerek dogru birsey yapmissin geri adim atmis olursun. Gelicem diyipte bir gece önceden "hislerim istedigim seviyede" degil diyen adama ne kadar güven olur yada niye ona sen adim atasin ki. Pesinden giden sen olma

cevap vermeyerek iyi yapmışsın ama cevap verseydin de olurdu .. ancak şöyle bir cevap '' ben de sana nasıl söylerim bunu diye düşünüyordum.. Bir şeyleri tam oturtamamıştım bence de zaman vermek en doğrusu '' yazabilirdin mesela.. Canım ben de bir gelişme var :) aşırı mutluyum ve çoktan unuttum . Bana geri dönmemesini anlıyorum biz evlilik yolundaydık ve hiç anlaşamıyorduk benden değil mutsuz bir evlilikten kaçtı o . o yüzden ona kızamıyorum bile şuan.. Umarım çok mutlu olur .. Ben de önüme bakıyorum artık, dönüp dönmeme ihtimalini bile düşünmüyorum. Bu içinde bulunduğum durumu lehine çevirmek senin elinde unutma kendi duygularını yönetirsen başaramayacağın şey olmaz. Kendi duygularının ve değerinin farkında ol ve bir erkekten geri dönmesini istemene yönelik hiçbir harekette bulunma... Onlar avcı güdüsüyle doğuyorlar içgüdüsel olarak kovaladıkları şeylerin peşinde mutlu oluyorlar .. Bırak tekrar o kovalamaya başlasın sen bi şey yapma tavsiyem budur ama tabi ki yine de seni rahatlatacaksa içinden geleni yapabilirsin. Onu biz bilemeyiz ben sadece sonuç getirme ihtimalinin olmadığını söylüyorum.

Evet farkındayım bu hareketimle bana aşık olacak değil işte biliyorsunuz ne düşünüyor benim tepkisizliğim etki ettimi yoksa gercekten umrunda değilmiyim bunlar hep soru işareti keşke msj bi karşılık verseydim ama yapamadım hani okadar saygı vardıki aramızda çook gururlu asla ilk adımı atmayan bi tip ilişkimizde benim sürekli adım atmamla başladı küçük bir tavırda hemen kendini geri çekiyor offf neyse av avcı durumu hediye gönderirsem sona erecek bir arkadaşım bi hikaye anlattı ondan etkilendim biraz hikaye kısaca şöyle tanışıp buluşuluyor biraz görüşülüyor ve ikisinin beraber olamayacaklarına kanaat getirip sonlandırıyorlar ve kadın bi süre sonra dayanamayıp face zorlu sevdam şarkısını niran ünsalın msj olarak atıyor ve tekrar başlıyor lar ve şuan evliler

Çook teşekkür ederim canım haklısınız peşinden gideceğim ve bu bundan sonra benim görevim haline gelecek zaten iki kez sıkıntı yaşadık ikisindede ben hep alttan aldım bitmemesi için çabakadım o nedenle beni eldevar nasılsa bırakmaz gördü

ne kadardir ayrisiniz? ne kadar süredir beraberdiniz? Daha önce hic yüzyüze görüsmedinizmi benmi yanlis anladim

ne kadardir ayrisiniz? ne kadar süredir beraberdiniz? Daha önce hic yüzyüze görüsmedinizmi benmi yanlis anladim
2.5 ay dır tanışıyoruz yüzyüze gelmedik o kısa sürede yüzyüze gelmek istedi ben ona farklı bir rahatsızlığım var dedim ama burun ameliyatı oldum oda görüşseydik sonra operasyona girseydin neden böyle yaptın vs dedi tamam sorun değil iyileşmeni beklerim dedi ama bu arada görüşmeletimiz rutinleşmişti sonunda görüşme planlandı ama geleceği gün vazgecti hislerim yeterlideğil bana biraz zaman ver ve lütfen yanlış anlama diye msj atmış cvp vermedim 20 gün oldu işte bisküvi istemişti espri olsun diye bende almıştım çok mutlu olmuştu geldiğimde ver demişti onumu göndersem dedim çaresizlikten başka birşey aklıma gelmiyor birde oyuncak tekne istemişti göndersem etki edermi düşünüyorum bi taraftan olumsuz cvp almaktan korkuyorum ama böylece kalacakgibi unutacağız onun yazması için mucize olmalı

hatirladim ben seni hatta konunda vardi. Öncelikle bence icinden ne geliyorsa onu yap ama yaptigindan pisman olmayacaksan ben en azindan herzaman icimden ne gelirse onu yaparim sonucun kötü olacagini bile bilsem.

Konunda yazdiklarinida düsününce belki karsi taraf senin onu oyaladigni düsünmüstür cünkü sürekli bir aksilik cikmis adamin sefki kirilmis olabilir ama daha görüsmedende "vazgectiim, hislerim yetersiz demesi" düsündürücü. Hisleri gercekten yetersizse senin yapabilecegim birsey yok

Kizlarrrr , beni seni hic sevmiyorum neler neler diyen insan 3 ay sonra bana döndü hatta burdada sorular acmistim.. Bana beni bekleme baskasini bulcam diyen insan bana 4 gun once döndü yazdi
Ve bana dedigi "Sen mutlusun toparlanmissin " dedi yani mutlu ve guclu görünüyor olmam onun dikkatini cekmis
Size diyecegim benimki donmez asla diyordum döndü neler neler demesine ragmen laflarını yedi
Sizde sakın o ayrildiginiz insanla iletisim kurmayin sizi merak etsin mutlu ve guclu gorunun
Erkekler guclu kadini seviyor dikkatlerini çekiyor
En önemlisi bensiz nasil mutlu ve guclu diyorlar ? ...
Size tavsiyem iletisim kurmayin sizi merqk edeceklerdir

Iletişim kurmuyorum hiç kurmadım ama sanki iletişim kurmayınca hergün onu kaybediyorum hissine kapılıyorum ya bişiyler yapmak isteğini bastırmak çok zor

Iletişim kurmuyorum hiç kurmadım ama sanki iletişim kurmayınca hergün onu kaybediyorum hissine kapılıyorum ya bişiyler yapmak isteğini bastırmak çok zor
Bende senin gibiydim ama emin ol kendimi tuttum yazmamalisin dedim ona yazcaklarimi arkadaşlarıma yazdim
Boyle bie hisse kapilman normal ama zaten onu unuttugunu gostermek seni daha cok merak etmesini saglicak iletisimi kesmek zorundasin
Egwe seni gercekten sevmisse unutamaz

İlişkini biraz anlatırmısın öncesini ve mesela istemiyorum dedikten sonra neler yaptın
Canim 2 yildir beraberdik bianda benden nedensiz ayrilmisti acik konusuyum nerdeyse 1bucuk aya yakin pesinden kostum mesajlar attim yanina gittim aradim hepsindede agir agir laflar yedim en sonundada biraktim kendi haline..Heryerden engelliydim bi bahaneyle acti hic yazmadim hatta umutsuzluga kapildim cok agladim cok acilar cektim 3 ay bana zehir oldu birsure sonra durumlardan bana laf vurmaya basladi ustume hic alinmadim hayatinda baskasi var sandim oda benim onu unuttugumu sanmis Sonra

Ne mutlu sana şimdi seninle lütfen aynı şeyleri yaşatmaması için gecmişi iyi analiz et ve öyle davran üzülneni istemem gerçi biz kadınlar az bir ilgiye yelkenleri suya indiriyoruz ben indirdim ve yeterince istemediğini söyledi bu söylemi karşısında duvar oldum sustum biliyorum yalvarsam fayda etmeyecekti ama deli gibi gelsin istiyorum ama gurur abidesi dönmez bide alıştı hep benim yalvarmama ve böylece hikayemiz bitti

Kucucuk bir ilgiye yelkenleri suya dusurdum halbuki surundurcektim... Simdi biraksa eskisi kadar yikilmam cunku insan artik gercekleri ayırt edebiliyor ..Eski iliskimiz demekki yurumedigi icin bitti simdi yeniden bastan basliyoruz bir nedende yoktu bitmesinde..Dilerim Allah sanada bu duyguyu yaşatır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…