arkadaşlar hiç böyle bişey duyaan varmı, yardımcı olurmusunuzz..

ozge_844

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
354
2
adetim biteli 3 gün olduu
temizlendim abdest aldım ama dünden beri akıntıyla karışık açık pembe
zaman zaman koyu kırmızı damla damla akıntım var
ve karnım çok şiş ayrıca gazım çok kasıklarıma bıçak saplanır gibi
ağrılar giriyo arkdaşlarrr....

evet canım bencede bir test yap sen çünkü bazı kişiler hamile olsa bile adet görebiliyor üzerine olmamı ne diyorlardı sanırım benim komşum ilk bebeğine hamileyken 9 ay boyunca normal adet olmuş yani oyüzden hamile olduğunu sonradan anlamış hakkında hayırlısı olsun inşallah

yok kızlar yapmadıım yapsam çıkarmı kiiii
komşuma sordum az önce o da üstüne görme denilen olaydan bahsettii
yarın test yapsam çıkarmı acaba

Benim de bu ay adetim sanki kısa sürdü ve ara ara kahverengi akıntım geliyor bir kaç gündür

canım seninle aynı durumdayım...bak benide heycanlandırdın şimdi.bu ay 8-9 gün gecikmeli geldi adetim.biteli 3-4 gün oldu benimde.dün akşam wc de hafif kanamam geldi ve bugün de hafif pembe-kahverengi arası.hamile olabilirmiyiz acaba???umutlanmak istemiyorum tekrardan ama.....bende mi test yapsam acaba....

Benim de bu ay adetim sanki kısa sürdü ve ara ara kahverengi akıntım geliyor bir kaç gündür

benimde canım ya bu ay cok yogun değildi azdı ve kahverengi akıntı şeklinde de oluyodu.ki hala oluyo.ama ben ilaç kullandım progestan diye.anlam veremedim.acaba demeden edemiyor insan

Ben de de olmustu AMA 1 -2 damla pempemsi kan gelmişti , test yaptım ilkinde negatif çıktı 1 hafta sonra çok hafifi 2. çizgiyi gördüm. kan testinde negatif çıktı, 2 aydır adette görmüyorum. Artık aralık ayını bekliyorum .Kafam çok karışık.Karnımda ağrılar, gaz, sancı, herşey oldu. Neyse inşallah sen hamilesindir. bye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…