Arkadaşlar Hamilelik Döneminde..

XIXBXIXARU

benim tatlımı tatlı kızım
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
522
3
HAMİŞ ARKADAŞLAR HAMİLELİK DÖNEMİNDE HEMOROİDİ ÇIKAN OLDUMU YANİ BASURU OLAN VARMI ARANIZDA.BEN 5 AYLIK HAMİLEYİM,DOKTORA GİTMEDİM BUNUN İÇİN AMA NETTEN BAKTIĞIM KADARIYLA BASUR BELİRTİLERİ. senağlamaHAMİLELİK DÖNEMİNDE KABIZLIKTAN DOLAYI ÇOK SIK ÇIKAN BİR RAHATSIZLIKMIŞ ARANIZDA BASURU OLAN VARSA VE DOĞAL YÖNTEMLERLE TEDAVİSİ VARSA YARDIMCI OLURMUSUNUZ.ÇOK SEVİNİRİM YAZARSANIZ SAOLUN ŞİMDİDEN a.s.

Ben yasiyorum ayni problemi ama kabizlik hic cekmedim. Ne yazik ki cok fazla yapilacak bisey yok. Yediklerine cok dikkat etmen lazim..Internetten ne yiyip ne yememen gerektigine iyi bak, Ayrica sicak suya oturmak da bayaa rahatlatiyor. Ama tabiki hamilelik oldugu icin cok da fazla sicak olmamali su..

benim hamilelikten önce vardı ve hamilelikte kayboldu diebilirm oda meyve ve yeşillik tüketimini arttırdım daha çok su içmeye başladım ama en önemlisi doktorum demişti zaten balık yağ ve demir hapım çok ii geldi sayesinde ne kabızlık ne bağsur kaldı ama son aylarda çıkabilir tabi sıcak suya oturmak evet ii ama hamiller için ii deil eğer bu tip ilacın yoksa normal ekmek yerine kepek ekmeği ye sabahları iki tane kuru kayısı ye üstüne ılık su iç bol sebze meyve yeşillik ye

HAMİŞ ARKADAŞLAR HAMİLELİK DÖNEMİNDE HEMOROİDİ ÇIKAN OLDUMU YANİ BASURU OLAN VARMI ARANIZDA.BEN 5 AYLIK HAMİLEYİM,DOKTORA GİTMEDİM BUNUN İÇİN AMA NETTEN BAKTIĞIM KADARIYLA BASUR BELİRTİLERİ. senağlamaHAMİLELİK DÖNEMİNDE KABIZLIKTAN DOLAYI ÇOK SIK ÇIKAN BİR RAHATSIZLIKMIŞ ARANIZDA BASURU OLAN VARSA VE DOĞAL YÖNTEMLERLE TEDAVİSİ VARSA YARDIMCI OLURMUSUNUZ.ÇOK SEVİNİRİM YAZARSANIZ SAOLUN ŞİMDİDEN a.s.

canım eczaneye gıt hemeroit için ilc istıyorum de surulebilen zararı yok hemende verıyorlar bende kullandım faydasını gordum

CANIM SAOL AMA BİŞEY SORACAM HAMİLELİKTE ZARARLIMI BU İLAÇ VE ADI NE SÖLERMİSİN ÇOK SEVİNİRİM a.s.

yok degıl ben kullandım ama adını hatırlamıyom işte eczaneye derdımı anlattım dırek onu verdı 2 .3milyon zaten tup içinde baslığıda var delıklı sıkıyorsun ıçıne ve dış tarafa suruyosun iste verıyolar.

X