Arkadaşlar hamile kalan annelere soruyorum

Civciv56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
31
4
28
3 aylık evliyim korunmuyoruz bebemiz olsun die ama 3 aya gircem bi belirti yok . Kadın doguma giderdim ultrasonla yumurtalıklarımda bişey olmadıgını söylediler. Altan daha iyi mi gözüküyor yoksa ultrosanda belli oluyor mu ben kadın doguma gitsem bebek yapmam da sorun var mı die nasıl baktırabilirim hormon testi mi yaptırcamm

1 seneye kadar normal kabul ediliyor 3 ayda karalar bağlamayın hemen. Kan tahlili vermediyseniz verin yine eksik bi değer vs var mı bakılır ama onun dışında kontrol yapılmış zaten

1 yılanladar doktorlar çok üzerinde durmuyor. benim bekarken de pcos olduğu için denememizin 5.ayında ben de esim de muayeneye gitmistik ama (devlete değil özele, devlet bir yıl dolmadan muayene de etmiyor) kan testlerimiz ve ultrason muayenesi yapıldı.

bu arada evet mesela benim bir doltor karından yumurtalıkları temiz gördü. ben olamaz bende pcos var dedim dinlemedi. baska doktora gittim hemen, o vajinal baktı ve direkt pcos gördü. fazla kilom da yok yani. ona rağmen karından göremedi. vajinal muayene daha iyi o yüzden.

ayrıca 3 ay henüz çoookk yeni.. vücudunuz daha bu duruma yeni ayak uyduruyor. 1 yıl doğal yollardan deneyin. bir yılda hamile kalma şansı sağlıklı çiftlerde %90.

3 aylık evliyim korunmuyoruz bebemiz olsun die ama 3 aya gircem bi belirti yok . Kadın doguma giderdim ultrasonla yumurtalıklarımda bişey olmadıgını söylediler. Altan daha iyi mi gözüküyor yoksa ultrosanda belli oluyor mu ben kadın doguma gitsem bebek yapmam da sorun var mı die nasıl baktırabilirim hormon testi mi yaptırcamm
Bizde korunmayı birakmistil 2 ay denedik sık aralıklarla ilişki olmadı ,sonra ovulasyon denedim elhamdülillah daha net oldu yumurtlama.gunleri

1 yıla kadar olmaması normal.

1 sene deneyin 3 aylık evliyim derseniz doktorlar güler kapıdan gönderir sizi. Daha çok erken

Ovulasyon testleri ile günlerden emin olup deneyebilirsiniz çoğu kişi o şekilde hamile kalıyor artık 🤗

X