Mutfak Dekorasyonu arkadaşlar fikirlrrinizi acil bekliyorum......

halileren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2011
21
1
bir ay önce koltuk takımı ve yemek odası aldık.koltuk takımımız geldi.fakat yemek odamız yanlış geldi.yemek odası takımında o model artık üretilmiyormuş.çok uzun süre uğraştık fakat paramızı geri alamadık.bunun yerine iki seçeneğimiz var.size atacağım linkte iki yemek odası takımı modeli var .koltuklarım krem ve küçük detaylar şeklinde venge rengi mobilyalar geçiyor.bizim istediğimiz gold yemek odası takımıydı.şimdi bu takım teşhir ürünü şeklinde kullanılıyormuş.ya onu alıcam yada linkte tutku 2051 diye bi model var yada onu alıca ve eşim o tekımı çok beğendi ,yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar lütfen yardımcı olun:KK43: bi kere alıyoruz sonuçta ama istediğimiz gibi olmadı....gold 2080 teşhir ürünü birde tutku 2051 birde şunu eklemek isterim gümüşlüklerini almıycam.tv ünitesi masa ve konsol olarak düşünün.yardımlarınızı bekliyorum Area Mobilya - Furniture.

bu linkte yemek odası takımları var.gold 2080 ve tutku 2051 arkadşlar evde venge rengi bi akvaryum ve kocaman.krem rengi koltuklar yorumlarınızı bekliyorum

bir ay önce koltuk takımı ve yemek odası aldık.koltuk takımımız geldi.fakat yemek odamız yanlış geldi.yemek odası takımında o model artık üretilmiyormuş.çok uzun süre uğraştık fakat paramızı geri alamadık.bunun yerine iki seçeneğimiz var.size atacağım linkte iki yemek odası takımı modeli var .koltuklarım krem ve küçük detaylar şeklinde venge rengi mobilyalar geçiyor.bizim istediğimiz gold yemek odası takımıydı.şimdi bu takım teşhir ürünü şeklinde kullanılıyormuş.ya onu alıcam yada linkte tutku 2051 diye bi model var yada onu alıca ve eşim o tekımı çok beğendi ,yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar lütfen yardımcı olun:KK43: bi kere alıyoruz sonuçta ama istediğimiz gibi olmadı....gold 2080 teşhir ürünü birde tutku 2051 birde şunu eklemek isterim gümüşlüklerini almıycam.tv ünitesi masa ve konsol olarak düşünün.yardımlarınızı bekliyorum Area Mobilya - Furniture.

Canım olmaz öyle şey ne demek paramı vermediler ya. Tüketici hakları mahkemesine başvur götür belgelerini böyle başını eğip kabullenirsen devamı gelir :KK34:

satıcı değiştirmiycem demediği için tüketici hakları hiç bi şey yapamıyomuş .kaymakamlıktaki tüketici hakları bölümü böyle cevap verdi.eşim tutku 2051 yazan modeli beğendi hiç uğraşmaya da niyeti yok .nerdeyse iki aydır eşya konusu var zaten evde .o yüzden sizlerden yorum bekliyorum bu model hakkında:KK43:

arkadaşım doğrusunu söylemek gerekirse goldtakımı daha güzel teşir ürünlerinin önemli olan teşirde ne kadar süre kaldığı eger kalalı çok olmadıysa alınabilir neden olmasın yani ama 2 aydan kısa bi süre kaldıysa fakat tutkutakımıda güzel yani rengi biraz koyu sadece koyuda olsa kullanırım dersen al fena diil hoş duruyo yani:)

canım bence de gold daha güzel. Ayrıca tüketici hakem heyetinin kararı da yerinde değil... Beğendiğin bu takım herhalde 1000 TL'nin üzerindedir. Bu nedenle tüketici mahkemesinde dava açıp beğendiğin ürünün teslimini ya da paranın iade edilmesini talep edebilirsin.Bu yaptıkları aldatmaca.Sana onu gösterip oburunu satma hakları yok.Önce noter aracılığıyla ihtarda bulun yanıt vermezlerse de dava aç.

yapabileceklari bir şey olmadığını söylediler biz aslında ilk goldu beğenmiştik ama kahvesi kızıla yakın olduğu için biz venge rengi istedik yapabiliriz dediler ama daha sonra venge ile krem olmamış zıt durmuş falan bir sürü şey sölediler.ben tamamen vazgeçmek istedim.koltuklar kalsın yemek takımına başka yerden bakalım dedim ama yapamadık.zaten öyle bir yanlış yaptık ki koltuk takımı için çok gezdik ama yemek takımı için gezmeden bir teleşla birden bire aldık.o yüzden arkadaşlar eşya alırken aceleye getirmeyin lütfen iyice gezin.sonuçta bu bir kere yada iki kere alınan bişey.yani hiç içime sinmeden alıyorum .oyüzden sizlerin fikirlerine çok ihtiyacım var .ne yapabilirim bilmiyorum .o takım gelirse nasıl bir dekor kullanmalıyım onu da bilmiyorum .yardımcı olursanız sevinirim....

gold daha güzel duruyor arkadaşım.. ama teşhir ürünü risklidir.çünkü bi sorun olursa çizik vs. kabul etmezler ve öyle kullanmak zorunda kalırsın. eğer zıt kalmıyorsa renkleri diğerini tercih edebilirsin..

teşekkür ederim arkadaşım koltuklar krem rengi ,500 litrelik bir akvaryum var oda venge rengi işte yorum sizlerin gold gerçekten güzel bir takım ama dediğin gibi riskli

arkadaşlar eşim yemek odasını yani tutkunun siparişini 10 gün önce vermiş ama henüz gelmedi şu anda benim cayma hakkım olabilir mi tüketici haklarına gitsem şu anda bi faydasını görebilirmiyim ?

Benim eşimde mobilyacı o dediğini sana yapma hakları yok sen tepkini sağlam koyamamışsın madem yoktu ellerınde neden sattılar sana teşirdeki ürünü vermek istiyorlarsa yapacağın bellı benim eşim teşirden sattıklarına özel indirim verior sende isteyeceksin madem teşirindekini veriorsun öyle ise teşirdekine özel indirim yapacaksın dersin inegöl mobilyacılar odası var orayı ararsın şikayet edersin çevreme anlatırım dersin sen sözleşmeni elinde tut.Bu yaptıkları hiç hoş değil benim eşim mobilya satıyor arayıp teşekkür ediyorlar birde size yapılana bak bu tarz esnaflar inegölün adını kirletiyor.

X