Arkadaşlar fikir verin yasal izin

canxoxzxuxm77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
76
0
Arkadaşlar 32. haftam bugun doldu yarın istiratimi açtırmam lazım..ama bir türlü karar veremiyorum .alışabilir raporu mu alsam yoksa istirateme ayrılsam doktorum en fazla 34 35. haftaya kadar çalışcaksan çalış dedi..ondan sonrasını genel olarak önermediğini söyledi..bu aralar kasıklarımda sanki lifler kopuyo gibi acıma oluyor yatarkenn bir taraftan diğer tarafa zor dönüyorum acıdan ağırlaştım anlıycağınız...öff naapsam kiiiiiii bir akıl verin arkadaşlar

canım arkadaşın ablası son 3 haftaya kadar çalışabilir raporunu almış ama iki hafta öncesinden ağrıları artmış gidememiş okula o zaman da kadın doğumcu dışında bir doktordan rapor almış böylelikle doğum sonrasına 5 haftayı aktarabilmiş umarım yardımcı olmuşumdur

Arkadaşlar 32. haftam bugun doldu yarın istiratimi açtırmam lazım..ama bir türlü karar veremiyorum .alışabilir raporu mu alsam yoksa istirateme ayrılsam doktorum en fazla 34 35. haftaya kadar çalışcaksan çalış dedi..ondan sonrasını genel olarak önermediğini söyledi..bu aralar kasıklarımda sanki lifler kopuyo gibi acıma oluyor yatarkenn bir taraftan diğer tarafa zor dönüyorum acıdan ağırlaştım anlıycağınız...öff naapsam kiiiiiii bir akıl verin arkadaşlar

CANIM BENDE 32.HAFTAMI DOLDURDUM VE RAPORUMU ALDIM FAKAT ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUM İŞVERENİM NE ZAMAN İSTERSEN OZAMANA KADAR ÇALIŞ VE AÇIKTAN PARANI AL DEDİ BENCEDE SORUN YOK EVET AKŞAMLARI VE ÖZELLİKLE GECE YATARKEN ÇOK ZORLANIYORUM AMA GÜN İÇERİSİNDE KENDİMİ GAYET İYİ HİSSEDİYORUM.NORMALDE DOKTORUM 20 ARALIKTAN SONRA DOĞUM GERÇEKLEŞEBİLİR DEDİ AMA BENİM AYRICALIKLI BİR SORUNUM DAHA VAR BENİM BEBİŞİM 6 AYLIKKEN DÖNMÜŞTÜ DOKTOR ÇALIŞABİLİR RAPORU VERMEK İDTEMEDİ AMA YİNEDE KENDİ KARARIN DEDİ BENDE RİSKE GİRMEK İSTEMEDİM VE 32.HAFTALIKKEN ALDIM ŞİMDİ KISMET OLURSA BAYRAM HAFTA SINA KADAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM::ecrin_bebek:

ya benim de aklım karışık bu meselede,

bana dediler ki, doğuma 3 hafta kala yasal iznine ayrılmak zorundasın, geriye kalan 5 haftayı doğum sonrasına aktarırsın dediler, eee bana asıl izin doğum sonrası lazım, benim 3 haftam boşuna gidiyor, çalışamayacak durumda olsam zaten doktor raporu alırım, iznimi boş yer mi yedirteceğim ben şimdi

ya benim de aklım karışık bu meselede,

bana dediler ki, doğuma 3 hafta kala yasal iznine ayrılmak zorundasın, geriye kalan 5 haftayı doğum sonrasına aktarırsın dediler, eee bana asıl izin doğum sonrası lazım, benim 3 haftam boşuna gidiyor, çalışamayacak durumda olsam zaten doktor raporu alırım, iznimi boş yer mi yedirteceğim ben şimdi

merhaba canım ben bildiğimi araştırdığımı paylaşayım seninle belki esiklik vardır ama ozamanda kusura bakma olurmu.
32 haftanda herhalikarda doktora gidip şayet çalışmaya devam edeceksen ve buna doktorun açısındanda sorun yoksa 37 haftaya kadar çalışabilir raporu alıyorsun bu arada çalıştığın haftan doğum sonrasına ekleniyor buseferde 37.haftanın içinde tekrar doktora gidiyorsun ve artık kesin raporunu okeyletiyorsun umarım yardımcı olmuşumdur ben bu kadarını biliyorum sevgiler

ben de çalışıyorum ve ben de oyek gibi biliyorum ve öyle yapıcam tabi bi aksilik olmazsa ben de 31. haftadayım

X