arkadaşlar en çok neye aşerdiniz

ilgin0707

seviyor seviliyor:)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
7.521
2
arkadaşlar yeni hamile olmama rağmen bazen canımın istedikleri oluyor aşırıya kaçmadan yemeye çalışıyorum
sıra sizde kaçıncı haftada aşerdiniz ve neye aşerdiniz paylaşalım mı ne dersiniz

canım bu her anneye göre değisır tabı bır ay başlamıştı benım bulantılarım.............ve daha yeşıl erık yenı çıkmıştı..işe gıderken bı gördum dayanamadım bı avuç aldım ve baya para versım ilk çıkmış.. ama ols aldım ve cadde tabı su yok illa yıcem dayanamadım iyice sılıp hepsını bıtırdım ekşı çok yedım yanı altıncı aydan sonra tatlı krızleımtutu oğlum oldu. herkese tatlı hamılelıkler..........

şimdiye kadar hiçbir şeyi aşırı derecde istemedi canım normal zamanda nasılsa şimdide öyle illa yemem lazım dediğim hiçbirşey olmadı henüz

ben ilk uc ayda aserdim simdi olmuyor hic...
yesil erik ve greyfurt u cok canim cekmisti ha bir de hamsi....

oglumda hic domates yiyemezdim simdi ikizlerde gunde 3-4 domatesi tuzlayip yiyorum. yanina da tulum peyniri :)
ece

Ben önce ilk aylarda hiç birşeye aşermedim, hatta ilk 3 ay adam gibi yemek yiyemedim kusmaktan..

Fakaaaat son 3 ay canım bir sucuklu tostve çay çekiyordu ki..Dayanamayıp gün aşırı yiyordum.Kendimden geçiyordum yerken, Tabii sucukları önceden tavada pişirip öyle tostun içine koyuyordum aksi halde çiğ olurdu...

Ben ilk üç ay aşermedim.. Erik ve ekşi elmayı çok yedim ama normaldede severdim... Hamilelikten değil yani...

Ramazanın son haftası tatlıyı çok istedi canım.. Sanırım oruç tuttuğum için vücudum istedi... Ama nerdeyse 1,5-2 aydır canım felaket türk kahvesi çekiyor... İlk zamanlar hergün bir fincan içiyordum ama doktorum canın çok çekiyorsada 3 günde bir içmeye çalış dedi... Şimdide 3 günde bir içiyorum.. Telvesini bile yiyorum bazen... Aşermek bu olsa gerek...

Bi gece eşimle yataktayiz onu uyandirdim ve aşkim efendim dedi yaaaa şimdi balik yaninda boool kivircik salata olsa nasil yerdim anlatamam okadar kötü oldum i anlatam ozaman daha balik yoktu burda daha yeni çikti ve eşim geçen hafta gelmişti ve aldi onu sosladim kizrttim yannina bol salata ay allahim nasil yedim tahmin ediyosunuzdur aşkim diyooo yavaş yavaş korkutuyosun beni
aman allahim değişik bişey yaaa

kıslar bende 9 haftayım.acayip cnm herşey çekio.herşeye aşeriyorum.özellikle tatlı çok yiyorum.:)) insanın canı her şey çeker mi.benim çekio valla.sevmediğim çoğu şeyde güzel gelio.ama tatlı sürekli yiyorum

X