Arkadaşlar doktorum beta hcg değerini çok düşük buldu, yardımcı olur musunuz lütfen?

cnm oncelikle tebrik ederim seni...bak bu manyak dr.nefret edıyorum,hem altan muhanede baktı zaman bişey görmüş,daha ne istıyor..değerlerin gayet normal cnm,4 haftalık gebesın,herkeze farklı çikıyor bu değerler,kimin yüksek kimin düşük...sen bozma moralini cnm benim..herşey iyi olacak

Teşekkür ederim ebruli, morale çok ihtiyacım vardı...Onu da bırak doktor önce hiçbir şey yok burada dedi, sonrasında çok küçük bir şey gördüm ama şüpheli dedi... Böyle işte canım. Allah razı olsun senden.

evet cnm kese 5 haftalık oldun zaman görünmeye başlıyor,baziları var 6 haftadan görmüşler

canım hiç takma kafana geç döllenme olmuş olabilir o zaman azıcık daha düşük olabiliyo ama bence çok güzel bi değer çok tebrik ediyorum seni darısı bizim başımıza inşallah.....

cnım ben adet günümde yaptırdığım beta hcg32 ydi....şuan4 aylığım...
saçmalamasın doktorun korkma sen..
dikkat et kendine...

cnım ben adet günümde yaptırdığım beta hcg32 ydi....şuan4 aylığım...
saçmalamasın doktorun korkma sen..
dikkat et kendine...

Merhaba Ayca. Benim aşılama yapıldıktan sonra 9. gün bhcg 4.98 çıktı. 12. gün tekrar baktırdım 15.21 doktorum gebelik olmaz değerlerin düşük dedi. Adetim yarın ama hiç belirti yok. yarın tekrar baktıracağım. inşallah senin gibi 30 ları görürüm.

Merhaba arkadaşlar. SAT tarihimin 12 temmuz olması gerekiyordu ve tam 12 temmuzda da çok ufak bir kan lekesi geldi çamaşırıma ancak benim hep böyle olur, ilk gün çok ufak bir leke olur 2. gün çoğalır ve adet görürüm ancak ayın 14'ü yani düne kadar başka bir gelişme olmayınca evde idrar testi yaptım sonuç pozitif çıktı ve tabi ki çok sevindik. Ancak 12 temmuzdaki kanama da aklımı karıştırdığından dün internette araştırma yaptım. Bu lekelenmenin 2 sebebi olabilirmiş dış gebelik veya bebeğin rahme yerleşmesi yani implantasyon olduğu gün çok az lekelenme türünde kanama olurmuş. Bugün emin olabilmek için kanda beta hcg değerlerime baktırdım ve sonuç 870 çıktı. Gebelik gözüküyor ancak doktor tahlil sonucundaki değerin çok düşük olduğunu söyledi, alttan ultrasonla baktı, çok küçük bir şey gördüğünü ve emin olamadığını söyleyerek üç gün sonra yeniden kandan tahlil istedi. Üç gün sonra yeniden test yapılacak yükselme var mı yok mu görülecek varsa gebeyim. İnanın çok moralim bozuldu dış gebelik olmasından korkuyorum, ayrıca doktor bu değeri neden bu kadar düşük bulmuş olabilir sizce çünkü sonuçta referans aralığı en az 335-392 oalrak verilmiş 2-3 haftalık bebekte, benimki 870 iken neden doktorum şüphelenmiş olabilir, bir önceki adet tarihim de 19 haziran, yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Merhaba canım. Arkadaşlara katılıyorum. bence moralini bozma. O gördüğüde kesedir. Hayırlı olsun.:CüvCüv:

X