Arkadaşlar Cvp Lütfennnnn

XIXBXIXARU

benim tatlımı tatlı kızım
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
522
3
Mrb Arkadaşlar Uzun Zamandir Yazamiyorum Buraya Sebebi Aşiri Bulantilarimdi çokk şükür Geçti Sayilir.şuan 14+5 Günlük Hamileyim Sorum şu Sizlere Ben Esmerim Ve Hamilelikte Bazi Bölgelerde Killanmalar Artti özellikle Göbek Kismimda çok Kilsiz Biride Değilim çok Kafaya Takmaya Başladim Aranizda Benim Gibi Olan Varmi Varsa Ne Yapiyosunuz.bide Tüy Sararticilarla Tüyleri Sarartmakk Sakincalimi Bebeğe Bir Zarari Varmi Sizce.saç Boyatmak Falan Zararliymiş O Yüzden Soruyorum Cvplariniza Ihtiyacim Var Yazarsaniz çok Sevinirim.şimdiden Teşekkürler Hepinize

canım ben daha yeni hamilyi 4+6 ma bildigim kadarıyla saratıcılarda çocukga zararlıymış dedigin gibii saç boyatmakla aynı. ama takma kafana bece fazla birde canın cok yanmazsa eger ameliyat elveni kullanarak almayı dene gr alabiliren daha geç çıkacaktır.peki bende sana bişy saoracagım bulantıların nasıl geçti ölüyorum artık

Kimyasal Olan Herşeyden Uzak Durmalisin Killanma Hoş Değil Ama Hamilelik Sonrasi Geçecektir O Güzel Duyguyu Yaşarken Bunlari Kafaya Takmamalisin Bence...

ÖNCELİKLE SAOL CVBIN İÇİN.BULANTILARIM İLK 3 AY ÇOK KÖTÜYDÜ SERUM FALAN TAKTIRDIM HİÇ BİŞEY YİYEMİYODUM.ŞUAN 4 AYLIK OLACAM GEÇTİ SAYILIR SABAHLARI BAZEN BULANIYOR SAKIN AÇ KARNINA SU İÇME O ÇOK BULANDIRIYO BİDE BU ARALAR BOL BOL TUZLA ERİK YİYORUM SABRET İNŞALLAH SENİNKİDE GEÇER CANIM.ALLAH HEPİMİZE SAĞLIKLI BEBİŞLER NASİP ETSİN

ben de senin gibi esmerim benim de arttı özellikle sanırım sürdüğüm vazelinin de etkisiyle göbeğimdeki tüğler hem koyulaştı hem de arttı ama sarartıcılar zararlı sanırım hem nede olsa kimyasal onlarda.ama ilerleyen aylarda göbeğin büyümeye başladıkça tüğler de dökülmeye başlıyormuş eyer seninde göbeğinde varsa onlar kendiliğinden yok olacak demektir...geri kalan kısımlara çereler içinde sanırım beklememiz lazım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…